Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért pont most?

Miért pont most?

Figyelt kérdés
Nemrég (kb. 1,5 hete) egyszerűen lelki nyomorba estem. Csak belül, de belül nagyon. 6.-os lány vagyok, gimibe járok (mellékinformáció). Az okokat tudom, de eddig nem volt bajom, lelkileg 100-as voltam, most a 0 és az 1 között lehetek :/ Az okok a következőek: 5.-ben új osztályba kerültem. Na, ez az évfolyam ritka sz*r. Egyszerűen bolondok az osztálytársaim! Egoista, agresszív, kocka, ilyenek voltak a fiúk. Napi szinten vertek (nem verekedtek, vertek) EGY fiút. Idén meg mégjobban beparasztultak. Köszönhetően az új osztálytársamnak, aki nem bírja megkülönböztetni a jeget a hótól és 1 méterről arcbadobott, azután pont hétvége volt, de a következő hétfőn és kedden nem mertem iskolába menni, annyira feltűnő volt. Ja, és ha 2 centivel arréb megy, akkor kilövi a szememet. mellesleg egy másik lánynak a gerincét, a harmadiknak pedig a fülét találta telibe a jéggel. Ráadásul egyfolytában beszól a tanároknak... Meg volt még az 1.-es és a 2.-es csoport. Én a 2-es csoportban vagyok, mert nem tanultam 5. előtt angolt (CSAK ez alapján válogatták a csoportokat), de természetesen az 1.-es csoportosok egoistán mindig csúfoltak, hogy mi bénábbak vagyunk, mint ők... Na, ezt persze tűrjük, de ráaádsul 5-en voltunk lányok a 2.-es csoportban, és konkrétan nem tudtunk haladni az anyaggal. Persze az 5-ből 2 p*csa, mi voltunk ketten a bartánőmmel és egy lány, aki ránk akaszkodott, igaz, mostanában jófej. Na, akkor most (6.-os félévkor) az OFŐ zsenin kitalálta a csoportbontást. A barátnőmet átvitte a másik csoportba, a b*rmok nagyrészével együtt, ezért most az 1.-es csoportban nem lehet haladni :D De a volt 1.-es csoportos lányok persze most meg elkezdtek nyivákolni, hogy "jajj, de béna a 2.-es csoportos matektanár!" (csak matektanár van más az 1.-es és a 2.-es csoportnak) Ez már alapból idegesítő volt, de hogy még "ők voltak nyolcan, de most elválasztották őket 4-4-re :'(" Jajj, jajj... Aztán most meg "kidekorálják" az osztályt... lassan ovi lesz belőle... Ja! meg persze strébernek csúfolnak a fiúk... Meg persze óriási drámákat csapnak abból, ha "szakít" egy fiú, meg egy lány... De iskolán kívüli ok pl. az is, hogy tökre korán kész vagyok, erre a 16 éves tesóm még két órán keresztül öltözködik és éphogycsak beérek miatta... Meg tegnapelőtt halt meg a tesóm mongol futóegere, ma, pedig az enyém, szerintem depis lett... Nemsokára lesz a szülinapom, kapok egy hörcsögöt, remélem ő legalább ad valami lelki megnyugvást... És mostmár úgy ELEGEM VAN! tanulni sincs kedvem... De annak örülök, hogy lovagolni azért még lovagolok... Na, de akkor a kérdés ismét: Szerintetek miért pont most lettem 0 lelkileg? Bár lehet, hogy azért is, mert közeledik szolfézsból az alapvizsga, latinból és termiszetismeretből vizsga... Ja, meg a legjobb barátnőm bebunkult, de azért még jófej, de most kiderült, hogy jövőre elmegy... De valószínüleg Én is, mert nem bírom ezt az osztályt, na meg a tanári kar is förtelmes...

2016. febr. 18. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
miért nem mész át másik iskolába?
2016. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert anyukámék szerint 6. és 7. között nagy a személyiségfejlődés (a tesómnál is ez volt), de ha nem történik semmi, akkor átkérdedzkedek másik suliba.
2016. febr. 18. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

Anyukád kérdezzen engem ha még nem találkozott pszichológia szóval... Ezt a fogyatékost...

Jelentsd ofőnek, igazgatónak, SZÜLŐKNEK. Ha nem tesznek semmit, menny be vasrúddal és ijessz rá.

Akkor észre fogják venni tanárok, igazgató s az a végtelenül buta anyád is, itt nagyon komoly dolgokról van szó és tenniük kell valamit.

Sok sikert, ha tanács kell írj.

2016. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Khm... Nem vagyok bolond, és nem végtelenül bolond az anyukám... Szerinted olyan hülye vagyok, hogy nem szóltam senkinek?
2016. febr. 18. 21:29
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy pedig nem ez volt a kérdés
2016. febr. 18. 21:32
 6/6 anonim válasza:
0%
Sztem annyi a problémád hogy Thomas a gőzmozdony becsajozott....
2016. febr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!