Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon vonzanak a tetkós,...

Nagyon vonzanak a tetkós, piercinges pasik, de nem a kigyúrt fajták, hanem a kicsit elvontabbak, akiknek fültágítójuk is van stb. Pesten hol találok ilyen beülős helyeket, ahol találkozhatnék ilyen férfiakkal? 19L

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat :))))
2016. febr. 23. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Férfival nem nagyon, inkább csak fiúkkal, akik azt hiszik ez egyedi vagányság. Középiskolákban találkozhatsz leginkább ilyenekkel, utána lassan kinő az ember az ilyenekből, főleg, ha normális munkát akar találni. :)
2016. febr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem rájuk gondolok :) voltak akikkel randiztam es ők 25 évesek voltak :) a munkajukhoz a kinezet nem szamitott :)) es azota is keresem az olyanokat :))
2016. febr. 24. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem is olyan régen én is az ilyen pasikra buktam, volt is ilyen barátom. Első válaszolónak van igaza, ez középiskolában még elmegy, ott aztán én is voltam goth, punk, minden, DE a későbbiekben valóban felhagy az ember az ilyesfajta 'stílusokkal', amennyiben komoly céljai vannak a nagybetűs Életben...

És egyébként is, nem a külső számít. Legalábbis, túlnyomórészt nem az lesz az elsődleges, de erre majd úgyis rájössz magadtól...

21/L

2016. márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ilyesmi vagyok csak szolidaban már 21/F amúgy rocker helyeken találkozhatsz ilyenekkel
2017. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!