Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan menjek oda suliba...

Hogyan menjek oda suliba ahhoz a lányhoz akivel eddig csak facebookon beszéltem?

Figyelt kérdés

2016. febr. 28. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd meg valahova mesin keresztül, akár nagyobb baráti társaságba bulizni, vagy ha gondolod, akár kettesben valahova A közös program után suliban már régi ismerősként kezelitek egymást, nem kell majd azon gondolkozni, hogyan szólítsd meg. L
2016. febr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Online ritkán szoktam ismerkedni, hogy megy ez az egész? Amikor találkozunk újra be kell mutatkoznom neki? Újra fel kell keltsem az érdeklődését? Vagy csak lazán beszéljek vele úgy mint ha ezer éve ismernénk egymást?
2016. febr. 28. 23:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha már beszéltetek személyes témákról, akkor nyugodtan kezelheted régi ismerősként, nem is kell bemutatkoznod :D

+szerintem szia-puszi-puszival érdemes kezdeni.

2016. febr. 29. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor valaki jelezni szeretné jelenlétét, köszön.

Beszélj érzésből. Megszeretnéd ismerni vagy akármi.., te tudhatod.

2016. febr. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Első beszélgetés után egy ölelés belefér?
2016. márc. 1. 15:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Javaslom a lábaid használatát!


Már beszéltetek, akkor mi a probléma? Odamész, köszönsz, és beszélsz tovább arról, amiről neten.

2016. márc. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!