Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehet még most is illegális...

Lehet még most is illegális pénzből él?

Figyelt kérdés

A barátom lakásán voltunk és volt még egy ismerőse ott.A barátom leugrott a boltba és kettesbe maradtam a taggal.Megemlítette,hogy nem látta ilyen életvidámnak amióta kijött a börtönből.Én csak néztem ki a fejemből,nem említette egyszer sem,hogy börtönben ült.Megkérdezte,hogy még mindig foglalkozik csalásokkal.Mondtam neki,hogy rendes munkahelye van és nincs semmi törvénytelen ügye.Csak annyit mondott rá,hogy "aki megkóstolta a kaviárt az többet nem éri be tonhallal".Amikor végre négyszemközt maradtam a barátommal felhoztam neki a dolgot,megkérdeztem,hogy miért nem beszélt erről nekem.Annyit felelt,hogy:"Pénzre volt szükségünk és mindenkinél okosabbnak hittük magunkat.Minden jól ment amíg el nem szálltunk magunktól és az egyik csalásnál hibáztunk,megfizettünk érte,ennyi.Ne beszéljünk róla,ez a múlt."

Lehetséges,hogy a tudtomon kívül még mindig vannak törvénytelen dolgai?


2016. márc. 3. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Én arra tippelnék, hogy csak trollkodtak veled.

Azért az ilyen témát nem úgy szokták felhozni, mint ha azt mondaná "de szép napunk van ma".

Ez inkább olyan szemétkedő mint a "szedi e még a gyógyszereit?" vagy "Teljesen meggyógyult már neki odalent" stb.

2016. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kedves ismerős...nem tudom, hogy az irántad érzett jóindulatból hozta-e fel a dolgot, vagy más van a háttérben, mindenesetre neked tudnod kell a pasi viselt dolgairól, ha komolyan gondolod vele a dolgot. Azt, hogy hol dolgozik, tényleg van-e munkahelye, viszonylag könnyen lecsekkolhatod, azt is jogodban áll tudni, vannak-e törvénytelen ügyletei most, sztem erre bátran rákérdezhetsz, és ne hagyd magad lerázni általános dumákkal. Mutat valami az életvitelében arra, hogy piszkos pénzből (is) él?
2016. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Meglehetősen jómódban él,ahhoz képest,hogy egy egyszerű rendszergazda.
2016. márc. 4. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!