Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem értem az eladókat, mint...

Nem értem az eladókat, mint élelmiszer bolt, mint gyógyszertár, Kínai üzlet stb stb? miért néznek semmibe és miért lekezelőek velem? Lent írok többet

Figyelt kérdés

Nem járok szakadt koszos ruhákban teljesen átlagos 30 éves nő vagyok ,különleges ruha darabokkal nem hívom magamra a figyelmet , általában össze van kötve a félhosszú hajam ,kis szempillaspirál szájfény ,izzadásgátlót is használok :) sőt parfümöt is :)))

Következő a történet Burger Kingben 1 kis kényes vörös hajú csaj volt a kiszolgáló pultnál ,majd megszakadt az előző vevőt hogy kiszolgálja futkosott izgatott volt stb ,mikor én következtem rám nézett méregetett és elsétált ,tehát nem szolgált ki ,,,az asztalnál fiatal fiúk szóltak neki még én ott várakoztam hogy gyere már léci ide ,hanyat homlok sietett hozzájuk ,mikor vissza ért rám nézett újra és hátra ment ahol sütik a kaját, 1 fiú jött ki hátulról kiszolgálni,,,,

Az lenne a kérdésem miért ér az a nő többet aki nyávogva ,haját dobálva nagyra tartja magát ,nem lépne a földre ha nem lenne muszáj ,úgy tartja a karján a táskát mint 1 díva :D , tehát mint aki tök normálisan bemegy 1 boltba nem játssza az agyát ,nyersen tömören persze illedelmesen,,,,, kérek 1 menüt ,,,,

Nem értem ezt a dolgot rá 20 percre bementem 1 drogériában a pénztárnál előttem vásárolt a hölgy 300 ft értékben ...magas kifinomult nagy brifkoval műkörmökkel ...a pénztáros mosolygót rá ,megkérdezte tőle van e kuponja ..köszönjük a vásárlást ,,,jöttem én előre köszöntem .....nem köszönt ....durcásan lehúzta a termékeket több ezerért vásároltam pedig ,,,ami még pláne hogy illedelmesen szintén kifele menet köszöntem viszontlátásra ...és semmi ...

Haza értem megkérdeztem a férjemet van valami rajtam vagy szerinted ennyire gusztustalan vagyok ???

Erre ő mondja ,,,nem drágám van 1 olyan kisugárzásod amit más nők emberek akkor tudnak elérni ha több ezret költenek fodrászra smink,ruhák,,,ezért irigyek rád van 1 olyan egyszerűséged kisugárzásod ami páratlan ....hát szerintem ő elfogult velem ....nem tudom de kezd idegesíteni ez a dolog ,örülök hogy nem sodródtam az árral és nincs tetovált nevetséges szemöldököm nem utánozom a többi csajszit ,,,,,,persze vannak emberséges alkalmazottak de sajnos egyre ritkább


2016. márc. 4. 19:01
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti hát én még szépnek sem érzem magam :D állítólag az vagyok de én nem látom a tükörben....:) szóval nyersen határozottam viselkedem,nem méregetek senkit adják oda az árut ,persze köszönök előtte utána ,de nem bazsajgok nem nyalok feneket ,,,lehet ez a gond velem :) Nekem is voltak gyönyörű munka társaim és valóban mindenki kerülte kivéve a fiúkat :) ,de én úgyan úgy bántam velük mint akárkivel ...azt hogy ki hogy születik arról senki sem tehet, annál inkább hogy hogyan viselkedik ....

Sajnos azt is észre vettem hivatalokban ha elakarsz érni valamit flegmán lekezeleően nagyképűen kell viselkedni,mert ha oda mész jóhiszemű mosolygósan tuti rúg beléd az ügyintéző ne hogy már jó kedved legyen ha neki ott kell rohadnia egész nap,és majd jó leveri rajtad a port ami otthon is érte gond baj bú....

Maradj mindig csajszi ilyenek kedves aranyos aki szeret így is elfogad és örülök hogy érted körülbelül miről is írtam :)

2016. márc. 5. 15:28
 12/27 anonim ***** válasza:
60%
Megfejtettem: ha az életben is ilyen agresszív, primitív modorod van, akkor ezért utálnak. Itt is utálnak. Te egy utálnivaló ember vagy...
2016. márc. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Én egy árva szóval nem mondtam , hogy nem én vagyok. :)

Megkérdezhetem mi a foglalkozásod , és hogy hány éves vagy? Puszta kíváncsiság. :)

2016. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Aki kíváncsi az hamar megöregszik de ha nem lennél értelmi fogyatékos és figyelnél akkor látnád hogy a koromat írtam :) miért fontos a foglalkozásom én ismerek diplomás bunkót is és közmunkás normális embert is aki értékes nincs elszállva ;) :)

A személyiségedet viszont elárulja hogy ha úgy ítélkezel ki hány éves és kinek mi a foglakozása ,nekem már le is jött a te értéktelen semmis lényed :)

Képzeld tanult vagyok és elég jó munka körben dolgozom ,de nem kötöm pont a te orrocskádra te kis huncut :) :)

2016. márc. 5. 15:49
 15/27 anonim ***** válasza:

Bocs , hogy egyszer elolvastam a szöveged , és nem jegyeztem meg fejből benne minden pontot.

30 éves , nem vagy már fiatal. :) Elbírom képzelni , hogy mennyire vagy tanult , meg hogy milyen szuper állásod lehet. Igen az alapján rengeteg mindent el lehet dönteni egy emberről , hogy mivel foglalkozik. Nagyon primitív vagy, tudod szépen kulturáltan is ki lehet valaki úgy osztani , hogy meg se tudjon szólalni. Gyakorold kicsit! :)

2016. márc. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Azta paszta de jól meg azt mondtad :D nagyon szégyenlem magam és elgondolkozom amit irtál már 1 könnycseppet is elmorzsoltam úgy magamba szálltam :D :D

pont jó korban vagyok ahhoz hogy rólad megállapítsam ,hogy 1 senki házi vagy aki itt majomkodik nekem ,és jót szórakozom rajtad ,elég gyenge eresztéseket írsz :D

2016. márc. 5. 16:12
 17/27 anonim válasza:
Az írásaid alapján elég unszimpatikus vagy, szerintem egyszerűen nem bírnak téged az emberek, meg is értem őket :)
2016. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
A másik dolog: a patikában nem eladók vannak, hanem gyógyszerészek (orvosi egyetem 5 év + doktori cím;) ) vagy szakasszisztensek, akik szintén nem eladók... Ennyit az iskolázottságodról :)
2016. márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Utolsó: Szuper vagy!! :)
2016. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

háááááá :D de jót nevettem

gondolom ez volt a napod fény pontja hogy jól meg azt mondta nekem a másik :D most megrezzentem megmondom őszintén és vérig sértett :D már megint 1 könnycseppet elmorzsoltam :D

de jól tudtok szórakoztatni :D gyerünk nyitva még a játszótér pajtások :D

jó ég azóta most néztem ide fel jó izgi lehet az életetek :D ha itt pazaroljátok az időtöket és energiátokat :D

Taps :)

2016. márc. 8. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!