Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyi idő számít elpazaroltna...

Mennyi idő számít elpazaroltnak egy fiatal életében ha nem él társasági életet?

Figyelt kérdés

Értem itt fiatalnak: 16-23 éves.


Én sajna 5 éve nem csinálok semmit a sulin kívül és előtte is csak néha beszélgettem valakivel.


16/f


Ez még nem számít pazarlásnak igaz? Vagy igen?


2016. márc. 8. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha annak érzed, akkor az. Ha nem, akkor nem az.

Ilyen egyszerű, nincs általános recept.

2016. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen fiatalon azért elég mély nyomot hagy a társaság az emberben - már ha van -, a baráti kör formálja a személyiséget. Az egyedüllétből azonban okulni is lehet: megtanulsz jobban odafigyelni a saját igényeidre, ki tudsz alakítani egy egyéni életvitelt, ami végtére is téged szolgál majd. Kisebb így az esélye annak is, hogy egy társaság miatt esetleg rossz irányba kezdesz mozgolódni, vagy elterelik a figyelmed azokról a dolgokról, amik fejlesztenének, előrevinnének.


Előnyei és hátrányai is lehetnek egy ilyen állapotnak (Tapasztalat!), de ha nem érzed így jól magad, az egyértelmű jel arra vonatkozóan, hogy érdemes változtatnod.


26/L

2016. márc. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én meg a hasztalan társasági életet tartom elpazarolt időnek. mikor a fiatalok beülnek "valahova" egy sörre és beszélgetnek hülyeségekről, meg szidják a kormányt a minimálbéres munkájukért, ahelyett, hogy valami hasznos dologgal töltenék az idejüket, ami előre viszi őket.


Szóval neked kell eldönteni, hogy mi az időpazarlás.

2016. márc. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
#1 +1
2016. márc. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!