Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért zavarja az embereket...

Miért zavarja az embereket az, ha a barátom egy lány de nem a barátnőm?

Figyelt kérdés

Pár éve ismertem meg az interneten és elég hamar összehaverkodtunk. Együtt megyünk uszodába, kirándulásokra is elhívom és jönni is szokott a legtöbb esetben, bármiről tudok vele beszélni és az érdeklődési körünk is részben ugyan az, szóval bírok vele együtt lazulni. Mondhatnám akár azt is hogy ő a legjobb barátom, de igazából ennél tovább nem akarok menni és ő sem, legalábbis nem vettem észre azt, hogy próbálna vele mélyebb kapcsolatot kialakítani. Nem feküdtünk le, nem fogjuk egymás kezét, stb. szóval tényleg csak a barátom. Ennek az az oka, hogy bár az érdeklődési körünk kb ugyan az, de a terveink nagyban eltérnek, én viszont nem akarok lemondani bármiről is valaki más miatt. De szerintem ő se.


Egyre több időt töltöttem vele és mostanában kapom a csesztetést is hogy miért is nem vagyunk még úgy igazán együtt. Miért nem tudják ők ezt megérteni? Mit tehetnék ilyenkor? Csak hagyjam őket figyelmen kívül? Mert az nem fog menni...



2016. márc. 9. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek ilyenek. A zömük nem is hisz a fiú-lány barátságban (néhányan igen, ha a lány rém ronda meg ilyenek). Én sem értem őket, nem értek egyet velük, de tényleg nem tudsz mit tenni, a gondolkodásuk nem fog megváltozni...

Az emberek véleményének figyelmen kívül helyezése igen hasznos az életben, nehéz lesz neked nélküle. Szerintem gyakorold.

2016. márc. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első, jó irányba indultál el, de aztán mégse sikerült célba érni. :D

Az emberek alatt értjük a férfiakat és a nőket is.

"A zömük nem is hisz a fiú-lány barátságban (néhányan igen, ha a lány rém ronda meg ilyenek)." A rém ronda lány is érezhet érzéseket, és még hamarabb is, mivel ritkán érez törődést, figyelmet fiúktól ezért könnyebben esik szerelembe.

Maga a tény, hogy nincs igazi, szoros férfi-nő barátság megállja a helyét. Valamelyik fél mindig többet érez akaratlanul is, csak sokszor nem mondják el, hogy ne veszítsék el az illetőt.

2016. márc. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Mert sokan egyszerűen képtelenek elfogadni, hogy van, aki nem csak a vaginát és a két mellet látja a nőkben/lányokban.

Nekem is van olyan lány barátom, akivel legjobb barátok vagyunk, tökéletesen megértjük egymást, de mégsem járunk. Miért kéne? Attól, mert ő nőnemű, már nem is lehetne a legjobb barátom? Dehogynem! És nem azért, mert visszafogjuk magunkat, hanem egyszerűen ezt az utat határolják be az érzéseink.

Én azt mondom, nem kell túl sokat problémázni mások (sok esetben korlátolt) véleményén.

2016. márc. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát amikor én nagyon leittam magam, és megdugtam az ilyen jellegű barátomat, akkor azt kaptam a képembe, hogy már kezdte azt hinni, hogy meleg vagyok. Szóval...
2016. aug. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!