Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak szerintem lenne jo...

Csak szerintem lenne jo gyk-ra egy olyan tema hogy ismerkedes?

Figyelt kérdés

Iszonyat idegesito amikor kerdezek valamit es 'ismerkedes cellal nem lehet feltenni' pedig nem azt akarok hanem azzal kapcsolatba tanacsot kerni!

Igazan valtoztathatnanak ezen szerintem picit tul komolyan veszik.



2016. márc. 10. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen csak kivették
2016. márc. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Apróhirdetési rovat lenne belőle pillanatok alatt. Aki a jelenlegi szabályok mellett nem képes ismerkedni, az nem egy életrevaló ember.
2016. márc. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
A Felnőtt Párkapcsolatok témánál van Randizás, Szerelem, Társkeresési problémák, Együttélés, Eljegyzés, Párkapcsolati problémák, Szakítás, Válás, Megcsalás, Egyéb kérdések rovat is, ha ezek egyikébe sem tudod beilleszteni a kérdésed, akkor tényleg csak ismerkedni akarsz...:D
2016. márc. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem a problémát.

Így is lehet ismerkedni.

2016. márc. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok ismerkedni meg semmi csak aggaszto hogy mindig törlik amiben az szerepel hogy ismerkedés...
2016. márc. 11. 09:36
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamit nagyon "félreérthetően" írsz le, ha ismerkedési célnak tűnik. :D
2016. márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!