Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem rossz ötlet de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem rossz ötlet de vagyok benne biztos 100%-osan. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ráírtam egy csajra aki nagyon tetszett, nem-et mondott mert már van barátja(nem tudtam), de viszont van egy barátnője, és ő is nagyon szép, nem tudom milyen iilik rá hogy "milyenség" lenne, talán bunkóság,szerintem. ti hogy gondoljátok?

2015. júl. 19. 15:59
 1/5 A kérdező kommentje:
(ha bepróbálkoznék nála is)
2015. júl. 19. 16:01
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nekik úgy jönne le, hogy neked már mindegy, ha a csajnál nem volt esélyed, akkor bepróbálkozol a barátnőjénél is. Volt már ilyenre példa, az első gondolatunk az volt, hogy ezt szánt szándékkal azért csinálja, mert nem tudta elfogadni a tényt, hogy az egyikünk visszautasította.

De hogy a másik végletről is meséljek valamit, volt egy fiú három évvel ezelőtt, aki először nálam próbálkozott, közben egy másik barátnőmnél, egyikünk sem akart tőle semmit, és összejött egy harmadik barátnőmmel, akivel azóta is együtt vannak, és már a kezét is megkérte :)

2015. júl. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem próbáld meg.

ha már kiírtad a kérdést,foglalkoztat,akkor bizonyára meg is ér egy próbát a dolog:D

hajrá;)

2015. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Változott a helyzet... Most tudtam meg hogy a másik csaj nem is a barátnője hanem a tesója :-/ eddig sem voltam biztos a dolgomban de most... Így már hanyagoljam a témát?
2015. júl. 19. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:

huha, ez azért egy különösebb helyzet.

én nem tudom mit tennék.

tedd,amit jónak látsz. ha most hülyeségnek tűnik, talán később ez lesz egyik legjobb döntésed.

2015. júl. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!