Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más fiatalok hogyan szereznek...

Más fiatalok hogyan szereznek folyamatosan újabb és újabb ismerősöket? Hol ismerkednek meg folyton újabb emberekkel?

Figyelt kérdés
Facebookon látom hogy legtöbb embernek rendszeresen lesz újabb ismerőse, én meg alig ismerek embereket, nincs társaságom. Nem nagyon tudok ismerkedni, mások meg hetente több, új embert is megismernek.
2015. máj. 9. 11:23
 1/2 anonim válasza:
a facebookot ne nezd, ismerosok ugyileg mert a legtobb ismeroseiket az emberek alig ismerik csak ugy vannak... viszont nekem is csak sulis haverjaim voltak sokaig es engem is zavart. de vegul elkezdtem kulon orakra jarni ahol sok uj baratott szereztem es most rengeteg van. aztan ezek a baratok elhivnak valahova elmesz szulinapjukra ott is sok uj emberrel talalkozhatsz. plusz ha mar idosebb vagy akkor neha eljarhatsz koncertekre clubbokba barokba es vagy ha nem nyari taborokba is rengeteg baratott lehet szerezni 1-2 ora alatt is.
2015. máj. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindig voltak könnyen ismerkedős haverjaim, elmentek egy buliba, másnap 10 ember jelölte be őket. Népszerűek, ismertek, és látásból is jelölik őket.


Nekem meg valami negatív kisugárzásom lehet, sehol nem tudok ismerkedni, barátságot kialakítani, aki teheti hozzám se szól, pedig semmi rosszat nem mondok vagy teszek. Tipikus pl hogy mondok egy viccet, kb meg se hallják, vagy néznek mintha halálhírt hoztam volna. Más meg elmondja másnap ugyanazt ugyanúgy és mindenki röhög hogy micsoda vicc...


Másokat látásból is bejelölnek, engem még vissza se igazolnak. Vagy születésnapomra 10 éve senki nem köszöntött fel a családon kívül, pedig még az a k.. facebook is az arcukba tolja hogy nézzed már...


Hát ez van én ilyen elbaszott vagyok.

2015. máj. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!