Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert van az, hogy az iskolaba...

Miert van az, hogy az iskolaban folyamatosan budoset erzek, amikor hazamegyek, akkor mar nem?

Figyelt kérdés
Az van, hogy amikor iskolaban vagyok, akkor folyton budoset erzek.Mindig attol felek, hogy en vagyok ilyen budos, de a pulcsim illata finom illatu, en rendszeresen tisztalkodom. De, ha nem en vagyok akkor mitol lehet? Mindig ugyanazt a szagot erzem, de tuti nem a "suliban van budos",mert mas nem erzi. Az is furcsa, h amikor hazaerek es nincs rajtam pulcsi gatya csak polo es szabadido akkor mar nem erzek semmi szagot. Mar amikor kilepek a sulibol mar akkor sem erzem a tiszta levegon. Nagyon zavar, hogy a suliban mindig kicsit tavolsagtarto akarok lenni, mert nagyon felek, hogy en vagyok. De a barataim sohasem szoltak ilyesmiert meg mindig olelgetnek meg minden. Legyszi segitsetek, mert nagyon zavaro. A normalis valaszokat nagyon megkoszonnem:)
2014. nov. 5. 17:48
 1/2 anonim válasza:
46%

Két lehetőség van

1 az osztálytársaid rohadnak élve vagy

2 lehet médiumi képességeid vannak és érzekeled a szellemek jelenlétét asuliban akik kapcsolatot akarnak veled teremteni (komolyan,olvass utána nyugodtan ez egy létező dolog

Remélem tudtam segíteni ;)

2014. nov. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A felhasználó ***** válasza:
Büdös a tanulás.
2014. nov. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!