Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem vagyok árva, de elszeretné...

Nem vagyok árva, de elszeretnék költözni a szüleimtől, milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok.És elszeretnék költözni az otthonomból.Ne kérdezzétek,hogy hogy tehetek ilyet.Magánügy,és komoly dolog,mert az ember nem a semmiért akar elköltözni a szeretteitől.Milyen lehetőségek vannak?Árvaház?Ilyesmi?

2016. márc. 14. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmész melózni öcsém nem csak úgy lógatjuk a tökünket, ha elszöksz megtudod milyen az élet, nem lekváros bukta, hogy beköltözöl valami gyerekotthonba aztán hawaii...
2016. márc. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom!De szerinted egy 16 éves lányt milyen munkára vennének fel?18 év alatt semmi esély.
2016. márc. 14. 17:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy 1 hétig nem húznád, ha magadat kéne eltartani és azt is, hogy butaság, amiért el akarsz menni...ha bántalmaznak vagy tényleg olyan jellegű dolog, fordulj a családsegítőhöz
2016. márc. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem bántalmaznak,csak 12 éves koromtól egy lelki roncs vagyok.Legalábbis úgy érzem.És véget akarok ennek vetni.Én csak nyugalmat akarok,az életemben,mert már lassan nehezemre esik levegőt is venni,amikor ilyen emberek közt kell éljek.
2016. márc. 14. 17:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

16 éves lánynak milyen munka? Ne akard tudni...

Egy gyerekotthonban is kicsinálnának, nem tudom oda milyen indokkal kerülhetnél be vagy hogy működik, de kétlem, hogy a jelen helyzetnél jobban járnál

2016. márc. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Keress olyan sulit, ami messzire van, kolis leszel nem kell sűrűn haza járni
2016. márc. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

18 éves korodig mindenképpen visszavisznek a rendőrök.

Várj még 2 évet, akkor mehetsz amerre látsz.

2016. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!