Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez jó ötletnek tűnik?

Ez jó ötletnek tűnik?

Figyelt kérdés
Rettenetes sok ruhám , cipőm , kiegészítőm , telefontokom , telefonom van !! Szüleim nagyon elkényeztettek . Mániákus vagyok , es allandoan vásárolok ! Néha meg bűntudatom van , hogy mások mennyire örülnének ha nekik csak a negyede lenne. Es szeretnék szervezni egy jótékonysági napot , ahol eladom a számomra felesleges holmikat , es a pénzt felajanlom az árváknak ! 14/L

2014. okt. 3. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó ötlet. csináld..
2014. okt. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dopajama válasza:
nagyon nagy ötlet, hisz nagyon jol fejezted ki magad, sokan nem is tudják mijük van, míg másnak nincs is semmije, a megunt dolgokat ne tartogasd hanem add vagy ajándékozd el. nem is nagyon kel ahoz szervezni semmit, elég ha csak körül tekintesz a környezetedben élökön, lehet h egy kislány/kisfiu örülne pl egy telefontoknak, vagy egy telefonnak, plüssnek, ruhának, cipőnek, bárminek. segiteni nagyon jó érzés. :) hajrá
2014. okt. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jo otlet. De inkabb vitesd el olyan helyre ahol majd az ott dolgozok szet osztjak. Ezek onkentes szeretetotthonok altalaban. Sok sikert hozza!
2014. okt. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a jótékonykodás bármilyen formája tiszteletreméltó, jó dolog. Már eleve az, hogy ez eszedbe jutott, szép és dícséretes dolog. Talán ezzel a jótékonysági nappal, ahol eladod a dolgaidat, s majd a befolyó összeget adod, kicsit túlgondoltad a dolgot. De lehet hogy nincs igazam. Én a helyedben valószínüleg azt csinálnám -lévén hogy még durván két hónap és már karácsony előtt leszünk-, hogy egyszerűen talán csak összepakolnám néhány dobozba azokat a cuccokat, amiktől szívesen megválnál karitatív célból, és elvinném olyan helyre/ helyekre, ahol akkortájt a klf. segélyszervezetek gyűjtéseket szerveznek. Bizonyára minden ilyen általad említett dolognak tudna örülni valaki.
2014. okt. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egy telefont elfogadnék : D Mert a nokia 3310 eléggé maradi :DD
2014. okt. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, csak ne felejtsd el megkérdezni a szüleidet, mit szólnak hozzá, hogy elkótyavetyéled fillérekért azt, amit őt drága pénzen vettek...
2014. okt. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen persze megkérdezem őket is ! :) nincs sok baratom /baratnom mert mind beképzelt , elkényeztetett p****nak tartanak !!! De én megszeretnék változni !!
2014. okt. 3. 17:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Maximum irigykednek. A gazdag gyerekeket pont, hogy nagyon szeretni szokták. Add nekik a mobiljaidat és akkor meg fognak szeretni.
2014. okt. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vagyis "vásároljam" meg a barátságukat ?? Ilyen áron inkább nem kell !
2014. okt. 3. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!