Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek? Segítseg. Talán...

Mit tegyek? Segítseg. Talán pszichológushoz kéne járjak?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy fogjak neki. Én egy 19 éves lány vagyok és van egy 20 éves barátom akivel sokat veszekedunk. Általában úgy érzem, hogy én vagyok a hibás. De sokszor megbant ő is. Nem tudom mostanában mi történik velem. Szinte minden este sirok. Nem érzem magam fontosnak egyáltalán. És még itthon is gondok vannak. Nem tudom mit csináljak. Úgy érzem hogy lassan meg fogok bolondulni. Tönkre vagyok menve. Állandóan szomorú vagyok és nem tudom hogy mit csináljak. Pedig én minden reggel úgy kelek fel hogy meg fogok változni és nem fogok törődni semmivel csak egyszerűen boldog leszek. De valahogy sosem megy. Az is igaz, hogy féltékeny vagyok nagyon. Sokszor a barátom el is mondja. És ez esik rosszul hogy minden nap azt kell halljam hogy én milyen féltékeny és hisztis lány vagyok. Én sokszor elmondtam neki hogy próbálok változni és sajnos nem érzem magam szeretve. Nem tudom mi történik velem. Talán egyszer én kéne szeressem magam s utána elvarjam hogy más is szeressen. Nem tudom mit tegyek!

2016. márc. 15. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Általában úgy érzem, hogy én vagyok a hibás. De sokszor megbant ő is."


Talán egyszer én kéne szeressem magam s utána elvarjam hogy más is szeressen."


Mi az,hogy mindig te vagy a hibás?

Ilyen nincs.

Szerintem.

Mennyi alapja van a féltékenységednek?

Az nem mindegy.


Igen,a féltékenység önbizalomhiányból, és rossz önbecsülésből fakad, persze van, amikor jogosan,de...

Pszichológus?

Lehet,nem tudom.

A kapcsolatod tedd rendbe,inkább egyedül, mint egy rossz párkapcsolatban.

Mióta vagytok együtt?

Min szokott menni a balhé?

2016. márc. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem gondolkozol. Fogalmad sincs, mennyire rosszul látod helyzeteidet.

Írj rám és segítek mindenben. Megoldom kapcsolati problémáidat hihetetlen könnyedén.

2016. márc. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem a barátodnak nem kellene ezzel fusztrálnia téged hogy hisztis lány vagy stb. Ha ez így van akkor se mondogassa ezt neked! Én se vagyok tökéj te se vagy az. És ha annyiszor veszekedtek,akkor valami nagyon nem stimmel a kapcsolatotokkal! Ja és, mire/kire vagy féltékeny? Mert nem mindegy! Ha az exre akkor ez ellen a barátodnak kell valamit tennie!

Ha valami nem úgy van, mint ahogy azt feltételeztem, akkor elnézést kérek. Próbálj mindenhez pozitívan állni! Nekem bevált.

2016. márc. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!