Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Véletlenül másnak írtam...

Véletlenül másnak írtam facebookon, mint akinek akartam. Egy ismerősnek, akivel kb sosem beszélek. Tuti hülyének néz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Írjam utána, hogy nem neked akartam, vagy hagyjam a francba? Zavar ez most nagyon. Még akkor is ha nem a világ vége. Akkor vettem észre, amikor a másik lány nem írt, akinek címeztem volna eredetileg.
2016. márc. 18. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
"Bocs, félre ment" Marha nagy ügy.
2016. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De már megnézte, és ráadásul azt kérdeztem tőle, hogy "szia xy! minden rendben van-e?" Tehát a keresztnevén szólítottam, mivel ugyanez a nevük, így ment félre. Olyan mintha tőle kerdeztem volna. Tök gáz :D
2016. márc. 18. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem múltkor hívott egy ismerősöm, akivel 3 éve nem beszéltünk. Felvettem, kérdezi rögtön, hogy hé, voltál ma vizsgázni? Mondom neki, hogy igen (mert tényleg voltam), erre ő, hogy és hogy sikerült? Minden rendben? Válaszoltam, hogy igen-igen, ő meg, hogy akkor jó, majd még beszélünk és elköszönt. Másnap írt facebookon, hogy nem engem akart hívni, hanem egy másik lányt, akinek ugyanaz a keresztneve, mint az enyém... És hogy furcsállta is, hogy más a hangom, majd később esett le neki. :)

Nincs ebben semmi, írj neki, hogy bocsi, másnak akartam írni. :)

2016. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mint 1-es: Bocsi, másnak írtam. Nem kell litániát írnod, más is járt már így. Legközelebb jobban figyelsz.( Az egy kicsit gáz, ha valamiféle vallomás volt)
2016. márc. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!