Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A Badoo időnként értesítést...

A Badoo időnként értesítést küld nekem, hogy ez és ez a lány"csevegni" szeretne velem. Ha ez tényleg így van, miért nem írnak egy szót sem?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy már akkor is kaphatok ilyen üzeneteket ha valaki egyszerűen csak megnéztem a profilomat?

Vagy rákattintott a "csevegés" gombra? Ha ez így van, miért nem írnak valamit? Arra várnak, hogy majd én megszólítom őket? Valami sántít itt nekem.



2016. márc. 19. 10:35
 1/2 MZ.per.X ***** válasza:
Mert nem ők szeretnének csevegni, csak random feldobja őket a program, hogy úgy tűnjön mintha.
2016. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a Badoo próbálja pörgetni a forgalmat, ezért ajánlgajta, hogy csevegni akarnak, hogy kezdeményezz - de ez amúgy akár beszédtéma is lehet, bár valószínűleg lekoptatnak, vagy nem válaszolnak...
2016. márc. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!