Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van valami mód a bukáson...

Van valami mód a bukáson kívül arra hogy egy osztállyal lejjebb kerüljek?

Figyelt kérdés
Az a probléma hogy 5 évesen kezdtem a sulit most középiskolában meg az osztálytársaim túlnyomó része 1,5-2 évvel idősebb nálam. A tanulmányaimmal nincs gond, sőt összességében az egyik legjobb vagyok reál tantárgyakból minden bizonnyal a legjobb. Viszont nagyon érződik hogy sokkal fiatalabb vagyok az osztálytársaimnaál, pár emberrel jól kijövök ugyan de az igazi társasgom egy két évfolyammal lejjebb van. Lehetséges lenne valahogy az hogy egy osztállyal lejjebb kerüljek?
2016. márc. 20. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
szüleid beszéljenek az igazgatóval, ő biztos tud rá valami módszert.
2016. márc. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
Ne haragudj, de ez nagy hülyeség. Az iskolában tanulni kell. Barátkozni a szünetben és iskola után. Inkább örülj, hogy majd fiatalabb diplomás leszel.
2016. márc. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Cserediák program. Egy évre kimész külföldre tanulni. Nálunk csinálták ezt páran
2016. márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!