Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Múlt héten pénteken megismerte...

Múlt héten pénteken megismertem egy új társaságot a bukott osztálytársam által, az osztállyal összevesztem. Mit tudok csinálni, hogy felfogják, hogy engem már csak az a társaság érdekel? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Folyamatosan engem csesztetnek az osztályban, és péntek óta minden szünetben lerakom a cuccomat a másik teremben, és megyek a haverokhoz. Ma volt nagy balhé, mert mondtam neki, hogy cseszegetnek, hogy depis, antiszociális vagyok..

És ma reggel lejött 2 haverom, és lecseszte a 10 fiút, hogy szálljanak le rólam stb, és most meg azért cseszegetnek, mert szánalmas húzás volt tőlem, meg hogy az ilyen lökdösődés az szórakozás volt, meg egyéb ilyen indokok kerültek a tudtomra..

Hogyan állítsam le őket? Megverjem egyesével őket?

Nagyon is jól érzem magam a mostani társaságban, reggel-délután mindig tali van, és ők emberszámba is vesznek, nem mint a drágaságos osztályom..

Amikor 3-an voltunk a 10 ellen, akkor már kussban voltak.. Ez még általános suli, de a haverjaim mondhatni a legismertebb emberek, akik tök normálisak, jófejek, és nem viselkednek olyan gyerekes módon 8.-os létükre..



2016. jan. 28. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Napsugár óvoda, kiscsoport... ez a szint kb. amin vagy, nem pedig a nyolcadik. Egyébként bizonyára jó társaság lehet az, amit a bukott lúzer mutat be.


"Ez még általános suli, de a haverjaim mondhatni a legismertebb emberek, akik tök normálisak, jófejek, és nem viselkednek olyan gyerekes módon 8.-os létükre.."


Tehát ők a suli legnagyobb bunkói. Általánosban ugyanis mindig a legnagyobb idióta, hülyegyerek a legismertebb.

2016. jan. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem bunkók egyáltalán..

Nagyon jól megvagyunk, sokat röhögünk, és nem piszkál senki se senkit..

És ha látnád hogy mit csinál minden szünetben az osztályom, akkor egyből megváltozna a véleményed..

Lehet hogy ők is buktak, de rohadtul jófejek, és semmi bajom nincs velük

Szinte mindenki ismerő őket, jóban vannak mindenkivel

És nem olyan volt beilleszkedni mint mondjuk egy új suliba, hanem odamentem, és 1-2 nap alatt tök hamar megismertek meg ilyenek..

És nem is az volt a kérdés hogy a haverjaimat ki tudja minél jobban lealacsonyítani, hanem hogy mit csináljak a nyomorék osztályommal?!

2016. jan. 28. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Beszélj velük. Ha nem használ, of, igazgató, szülők, ha nem használ amit azért eléggé kétlek, kapjátok el igazán nagy pofájúakat. Nincs mit tenni, akkor nincs mit tenni.... A békéért néha nem csak szavakkal kell küzdeni.
2016. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én már majdnem verekedtem egy gyerekkel az osztályból még tavaly 7.-ben, mert az akkori barátnőmet k**vázta, és nem értette meg, hogy állítsa le magát..

Ők úgy kiszemelnek mindig egy embert, és piszkálják, és természetesen megint én vagyok a hibás az ő szavaikkal élve, mert hogy nem teszek azért, hogy ne legyek egy célpont..

Én újévkor meg is változtam, próbáltam beilleszkedni, de az is csak annyira sikerült, hogy egyre több emberrel vesztem össze a lányok közül. De most már az egész osztályt utálom. De amikor lent volt az öltözőben a két haverom, akkor már hazudoztak össze-vissza, hogy ők nem is mondtak ilyeneket, meg hogy megint csak hazudok

Szüleimnek meg egyebeknek sosem mondom el az ilyen problémáimat sem, csak annak az osztálytársamnak, aki úgy szint ki nem állhatja a többieket a gyereke viselkedésük miatt. Vele vagyok csak jóban, és csak vele beszélek meg ilyeneket, de persze nem vagyunk egymás lelki szemeteskukái.

Egyszer az egyik "fővezért" tényleg el fogom kapni, mert az egész után igaz, hogy egész nap hozzám se szóltak + nem is voltam a közelükben, és csak annyit láttam messziről, hogy néznek minket, hogy milyen jól érezzük magunkat

Én így 1 hét alatt nagyon megkedveltem azt a csapatot akikkel mostanában, és mostantól vagyok, mert tényleg, ők a legjobb haverok.. Senki sem cseszeget senkit, meg ilyenek..

2016. jan. 28. 21:43
 5/7 A kérdező kommentje:

És az egész osztályutálat 5.-ben kezdődött el, amikor a saját csoportomból kiraktak, olyan indokkal, hogy rohadjak meg..

És még az én hibám, hogy más emberekkel lógok

Nyilván ez kicsit meg is változtat, de jó irányba

A csajozás sem ment, kicsit magamba is zuhantam a nyomorékok miatt, de még mindig jó érzéssel tölt el az, hogy ott tényleg foglalkoznak velem.

2016. jan. 28. 21:45
 6/7 BociCrafter004 válasza:
Mond azt, hogy ha nem hagyják abba megvered őket egy matraccal. Na jó nem! Mond azt, hogy csak értelmes dolgokat vagy hajlandó meghallgatni, ha olyanjuk is lesz, akkor nyissák ki a szájukat. (#11éves)
2016. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az egyik gyerek már homlessz lett, mert még mindig engem cseszeget, de már nem mer rám írni, hanem egy osztálytársamon keresztül üzenget nekem.. Holnap már SAJNOS jönni fog suliba, de le fogom állítani, mert idegesítő.. Csak nem tudom, mért nem érti meg, hogy normális emberekkel akarok lenni és az osztályomat meg leszarom.
2016. febr. 7. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!