Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » "Hamarosan" itt lesz a gólyatá...

"Hamarosan" itt lesz a gólyatábor és nem biztos, hogy el merek majd menni, van/volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Félénk ember vagyok,nagyon nehezen nyílok meg egy új társaságban,közösségben. Félek attól,hogy ki leszek majd nézve emiatt...Van olyan ember itt,aki hasonló cipőben járt,de mégis elment gólyatáborozni?

Mik a tapasztalatok?



2016. márc. 20. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Indulj ki abból, hogy ott nem lesznek egymásnak ismerősök az emberek, pont ez a fajta csapatépítés jellege van a dolognak, ha nem mész utána nehezebb lesz, mert ott többiek összeszoknak megismerkednek...szerintem élvezd ki, csak jó lehet.
2016. márc. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Középsulis vagy egyetemes?


Remélem ilyen hozzáállással az előbbi...

2016. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes lenne menni.

A legtöbb egyetemnek nagyon jó gólya táborai vannak.

És tényleg. Utána rossz lesz, hogy a nagy többség ismeri egymást, és pár ember, vagy csak te kilógsz a sorból.

Mivel félénk vagy, így egy ilyen hátránnyal még nehezebben fogsz barátkozni.

2016. márc. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

egyetemi...nem vagyunk egyformák,mindenki máshogy viszonyul a dolgokhoz:)

Elmegyek szerintem,nem vesztek vele semmit:)

2016. márc. 20. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Már csak azért is érdemes elmenni, mert megismerheted az új csoporttársaidat és már közös élményekkel, sztorikkal indulsz neki a sulinak. Amilyen barátságok nálunk gólyatáborban kialakultak, azok egész idő alatt megmaradtak,sőt tovább is.
2016. márc. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Várjál míg felvesznek-e


Na jó ez bunkó volt bocsi:D


lényeg, hogy még azért augusztus vége nagyon messze van. Még ne parázz ezen.

2016. márc. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!