Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy ismerkedjek a gólyatáborb...

Hogy ismerkedjek a gólyatáborban, ha nagyon félénk vagyok?

Figyelt kérdés

Egyetemi gólyatáborról van szó és nem ismerek ott senkit. Szeretnék feloldódni és jól érezni magam, de ehhez az kell, hogy jól el tudjak másokkal csevegni, ami nekem sose ment. Nem tudom mi lesz így velem.

19l



2015. júl. 10. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, mások sem nagyon ismernek senkit, mindenki azért megy, hogy ismerkedjen és szórakozzon egyet. A közhiedelemmel ellentétben nem úgy néz ki a gólyatábor hogy már az 1. órában mindenki hót részeg, aki pedig nem, azok külön-külön egymagukban ácsorognak/ücsörögnek valahol. :)


Próbálj meg ellazulni. Gondolj arra, hogy az eddigi életed irreleváns, kezdődik a nagybetűs élet, és megnyomhatod az újraindítás gombot, ha korábban gondjaid voltak az ismerősökkel. Új ismerősök, lehetőségek, senki nem tudja milyen vagy, olyannak mutathatod magad, amilyennek akarod. Nem kell a legnépszerűbb lánynak lenned, de hidd el, hogy egy kis lazasággal rögtön több ismerősre tehetsz szert, akik közül szortírozhatsz, hogy kik lesznek a barátok. Melyik karra jelentkeztél? Hátha ugyanoda megyünk, akkor szívesen beszélgetek veled. :P


21/F

2015. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Senki nem ismer senkit, nyugalom :D


A gólyatábornak pont az a lényege, hogy megismerj másokat. Ezért vannak a programok és a csapatjátékok.

2015. júl. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Most voltam gólyatáborban.

Én is nagyon félénk vagyok,csendes.

Amikor már jobban megismerem az embereket, akkor feloldódok, sokat beszélek, jól érzem magam.

Próbáltam ezen változtatni a gólyatábor alatt, de nem hiszem h nagyon sikerült. Jóba lettem emberekkel, de mindenki valahogy jobban beilleszkedett a társaságba szerintem..

2015. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És alakultak ki kihagyhatatlan, életre szóló barátságok, vagy inkább amolyan tipikus felszínes gólyatábori barátságok lettek, amire egy valamire való embernek nincs szüksége? Azért kérdem, mert szeretném a kommented megmutatni egy ismerősömnek, akinek meggyőződése, hogy a gólyatábor belépő a "nagymenők" közé
2015. aug. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!