Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Budapesten egy szórakozóhelyen...

Budapesten egy szórakozóhelyen jártam. Ki volt az a srác akivel beszéltem?

Figyelt kérdés
Úgy hívják a helyet, hogy Hétker. Szombat este voltunk ott két barátnőmmel és először az egyik barátnőm miatt jött oda, utána meg csak azért mert egyedül hagytak mindig. Én vigyáztam a cuccokra. Olyan tipikus csajos este volt. A fiú 20 éves, Szombathelyi és valami műszaki egyetemre jár itt Budapesten és ritkán jár haza, van két nővére ha jól emlékszem. Tök jó fej volt és nagyon szeretném megtalálni.

2016. márc. 22. 13:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Na várjatok, a Galakáriék nem is Szombathelyről valók. Vagy mikor költöztek oda?
2016. márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
francba, én bezzeg nem mertem odamenni hozzátok.... :(
2016. márc. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Kérdező!


"Írtam, hogy nővére van kettő."

Nem ezt írtad, hanem azt, hogy "van két nővére, ha jól emlékszem". De ezek szerint nem jól emlékszel.

2016. márc. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Mr. Pofon!


De, Galakáriék Szombathelyre valók, ott születtek. Csak a szüleik munkája miatt ( a papa vasúti kalauz, a mama sertés-pszichiáter) a család Guszti két éves korában ki ment Szváziföldre, majd onnan három év múlva egy tibeti kolostorba. Ott született Rajmund.

Amikor Guszti tíz éves lett, akkor jött haza a család, és azóta is Szombathelyen élnek.

A Tibetben eltöltött évek alatt, feltehetően a magaslati levegőnek és a szerzetesek öltözékének sárga színe miatt, azonban mire hazajöttek, addigra már Rajmund idősebb volt Gusztinál két évvel.

Viszont egyáltalán nem hasonlítanak egymásra, ezért sokan összekeverik őket.

2016. márc. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
58%
Ha már beszélgettetek, ennyire nehéz lett volna megkérdezni a nevét?
2016. márc. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem na! És nem az a bizonyos barna csaj vagyok akiről beszéltek, hanem egy másik.
2016. márc. 22. 22:23
 17/25 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy te a másik barna csaj vagy? :D
2016. márc. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Mert nem volt vörös barátnőm. Onnan veszem. :D és csak a buli végére ültünk le. Addig táncoltunk meg álltunk.
2016. márc. 23. 09:26
 19/25 anonim ***** válasza:

Ja, akkor vissza az egész. Tihozzátok nem is a Galahári Guszti ment oda. Felejtős a sztori.


A magas szőke srácra gondolsz, vagy a szemüvegesre?

2016. márc. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Viszont lehet, hogy táncolni veletek táncoltam :D
2016. márc. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!