Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Hogy szeretitek, ha...

Lányok! Hogy szeretitek, ha egy fiú táncol veletek, egy szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés

2014. júl. 30. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem a kérdést?
2014. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sem értem..:D
2014. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mi ezen a nem érthető?! Hogy szerettek táncolni egy fiúval?
2014. júl. 30. 15:12
 4/9 RRR ***** válasza:

mire gondolsz kérdező??

tapos a lábán?

lökdösi?

addig szorítja magához amíg eldurran a farka?

vagy mi

2014. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt szeretném kérdezni, hogy (...) ez az egyik variáció vagy "Szerette táncolni fiúval szórakozóhelyen?" a másik. Tanulj kicsi magyart.

Kérdésedre válaszolva, nem szeretem, ha egy idegen (enyhén részeg) srác felkér táncolni egy szórakozóhelyen, ahol üvölt a zene, és nem tudom normálisan visszautasítani. Szívesen táncolok, ha nem nyomul túlságosan rám.

2014. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem az érdekel,hogy egy fiú,hogy szeret veletek,hanem,hogy ti hogy szerettek vele...
2014. júl. 30. 15:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Ó, értem. Úgy szeretek táncolni, ha az illető nem nyomul túlságosan, nem mászik bele a képembe, és ismeretlenül nem fogdos egyből. (Ez azt jelenti, hogy a keze ne legyen a csípőmön, fenekemen, neadjisten a melleimen) Nem kell, hogy profin táncoljon, pörgethet meg minden, de ez a zenén is múlik, mert szórakozóhelyek közt is van különbség
2014. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez hely függő is, diszkóban nyilván nem szambát fognak táncolni, vannak helyek ahol direkt egy tánc miatt mennek oda, mint pl. Salsa... Sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy kevesen szeretnek táncolni mind nők, mind férfiak. Ja és férfi vagyok aki imád táncolni, ne írj rám :-)

Van aki szereti a piszkos táncot, van aki csak lassúzni szeret...stb.

2014. júl. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Többnyire ha 5 méterre van tőllem :)
2015. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!