Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Budapesten egy szórakozóhelyen...

Budapesten egy szórakozóhelyen jártam. Ki volt az a srác akivel beszéltem?

Figyelt kérdés
Úgy hívják a helyet, hogy Hétker. Szombat este voltunk ott két barátnőmmel és először az egyik barátnőm miatt jött oda, utána meg csak azért mert egyedül hagytak mindig. Én vigyáztam a cuccokra. Olyan tipikus csajos este volt. A fiú 20 éves, Szombathelyi és valami műszaki egyetemre jár itt Budapesten és ritkán jár haza, van két nővére ha jól emlékszem. Tök jó fej volt és nagyon szeretném megtalálni.

2016. márc. 22. 13:16
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Ketten voltak. Egy magasabb meg egy alacsonyabb és egy másik háromfős lánycsapathoz csatlakoztak. A magasabbik volt szemüveges.
2016. márc. 23. 10:16
 22/25 anonim ***** válasza:
Ja, a másik háromfős csapatot ismerem, hát akkor tőlük kellene megkérdezni, hogy mi lett a szombathelyi sráccal, bár én úgy láttam, hogy az egyikük még aznap éjjel összejött vele.
2016. márc. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Guszti, a k. anyád, nekem azt mondtad, hogy ZH-ra tanulsz! Tudod mit, most már menj a fenébe, szedd fel ezt a csajt, én végeztem veled!
2016. márc. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
23 ne bántsd már a Gusztit, nem is ö volt az, ezt már közben tisztáztuk
2016. márc. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nyugi emberek. Sikerült megtalálnom. Törzshelyük, szóval nem volt nehéz. És egyáltalán nem annak hívják mint amit írtak páran. A mesétek meg nem volt hihető... XD de azért köszi a segítséget! Ui: senki ne bántson senkit! Nincs közöm az említett egyénhez már ha létezik ilyen mert szerintem nem. XD na szóval még egyszer köszi!
2016. máj. 4. 18:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!