Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Facebookon, ha bejelölök...

Márker21 kérdése:

Facebookon, ha bejelölök valakit és ő elutasítja a jelölésem, a Facebook egy idő után engedi, hogy újra jelöljem az illetőt? Vagy soha nem tudom újra jelölni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 24. 01:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engedi.
2016. márc. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És nem tudod véletlenül, hogy mennyi idő után engedi jelölni újra, az elutasítást követően?
2016. márc. 24. 02:02
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Engedi, de hogy mi alapján, azt nem tudom. Valakit már egy éve bejelöltem, akkor elutasított, és azóta se engedi, hiába van több közös ismerősünk is, és nem az van, hogy egyáltalán nem lehet, mert másnak, aki nem jelölte be, annak ugyanúgy ott van a lehetőség. Viszont olyan is van, akit bejelöltem, nem fogadta el, de 3 hét után már újra tudtam. A fene se érti, hogy van ez.
2016. márc. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj az off-ért, de ha elutasítja a jelölésed, miért akarod újra bejelölni? Legyen büszkeséged. Ha azt mondja, hogy véletlenül félrenyomta a gombot, (okostelefonnal ügyetlen volt, stb.), akkor jelöljön be ő téged.
2016. márc. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet blokkolni is, így ha nem akarja, hogy az ismerőse legyél, simán megoldhato
2016. márc. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Ha elutasítja a jelölésed akkor azonnal engedi újra jelölni, abban az esetben ha pedig csak figyelmen kívül hagyja akkor addig nem tudsz mit tenni, amíg el nem fogadja, vagy utasítja el.

Esetleg Te vond visza, és jelöld be újra.

2016. márc. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Számomra az a furcsa, hogyha régebbről ismerek valakit és tényleg volt közünk egymáshoz , az miért utasít el?
2016. márc. 24. 13:24
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak ő tudja, miért. Én olyan egyetemi ismerőst jelöltem be, akivel egy gyakorlati csoportban voltunk, többször közösen kellett órai feladatot megoldanunk, mégis elutasított. Nem kérdeztem rá, miért, elfogadtam, hogy nem akarja, kész.
2016. márc. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!