Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ciki ha nem vagyok fent a...

Ciki ha nem vagyok fent a facebookon?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 7-8 évben minden munkahelyen(vagy akárhol) ezt kérdezték tőlem az emberek, hogy van-e facebookod, majd bejelöllek stb. A válaszom mindig az volt, hogy nem. Valahogy mindig is tartottam tőle, nem tudom miért. Utoljára a myvipre voltam regisztrálva. Viszont nagyon szeretnék ismerkedni, mert valamiért a való életbe ez nem megy. Szórakozóhelyekre egyedül nem tudnék menni, más lehetőséget meg nem nagyon látok. Facebook szerintetek erre egy jó lehetőség lenne? Így 27 éves fejjel olyan cikinek tartanám elkezdeni bejelölni mindenkit a facebookon, de lehet csak nincs önbizalmam és egy semmiség az egész.

2016. febr. 23. 21:15
 1/8 anonim válasza:
94%
Nem ciki egyáltalán. Lehet hasznos, de a legtöbben csak időelbszásra használják.
2016. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Ismerkedni ismerkedős oldalakon lehet inkább, kevésbé a frászbúkon (t.i: ott csak páran akarnak ismerkedni).
2016. febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én sem vagyok fenn, és nem érzem cikinek..
2016. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
32%
Elég nagy lúzernek kell lenni, hogy neten ismerkedj.
2016. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Milyen ismerkedős oldalak vannak?


Nem tudom, ha nem járok el bulizni, mert nincs kivel, akkor hol ismerkedjek?

2016. febr. 23. 22:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Párszor már volt szó ezekről itt.

Sajnos sok a fizetős/lehúzós.

2016. febr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ismerkedős oldalak, Badoo, Tinder, stb. Bár én is úgy vagyok, hogy értelmes kapcsolatot igazán ott sem könnyű kialakítani. Facebookon nem szokás ismerkedni, viszont a sok p..csa első körben kérni fogja hogy "lecsekkoljon".
2016. febr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
84%

nekem sincs néhány évig volt de nem foglalkoztam a tevékenységnaplóval fel is törték de nem ez a lényeg hane m az hogy a legtöbb beszélgetés így hangzik

X:szia

Y:mizu

X:semmi


X:na itt vagy

Y:igen velem sincs semmi

X: na megyek

Y:szia



Persze én is használtam sok fontos dologra de nekem email címem van amire minden ismerősöm el tudja küldeni a fontos dolgokat egyben

2016. febr. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!