Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen előnyei vannak, ha az...

Milyen előnyei vannak, ha az embernek sok ismerőse van facebookon?

Figyelt kérdés
Szerintem az égvilágon semmi, csak van egy ismerősöm, aki azt állítja hogy nagyon sok előnye van, ha az embernek 1000 feletti ismerőse van. Mégis mik ezek az előnyök?
2016. márc. 24. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Talán többen lájkolják a képeit, más nem jut eszembe.
2016. márc. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Max olyan előnyt tudok elképzelni, hogy ha az illető részt vesz valamilyen fényképével valamelyik facebookos "mélytartalmú" likegyüjtő versenyen, akkor az ő képét többen kedvelik mert Xezer ismerőse van.

Másra egyébként nem jó, én speciel nem is értem, hogy mi a francnak kell bejelölni még azt is, aki csak 1-szer rájuk köszönt az utcán, vagy bárhol.

2016. márc. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
kiírod hogy mennél x helyről y-ra,több potenciális ember van,aki el tud vinni..ha valami problémád adódik,többen tudnak tanácsot adni esetleg,lehet hogy lesz hozzáértő az ismerősei között(autószerelés,tech dolgok,stb.)
2016. márc. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sosi45 válasza:
0%
Talán annyi, hogyha besz@rsz azt is lájkoltadhatod !!!!!
2016. márc. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi, viszont sok múlik az egyénen is, hogy mit kezd ezzel a helyzettel.
2016. márc. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az ismerősöd, hogy abból az 1000 emberből mennyi a valódi barát, személyes ismerős.
2016. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
Népszerűbb lehetsz tőle az életben ha jól használod.Ha fb-n tartod a kapcsolatot néhány emberrel vagy olyanokkal akiket nem ismersz annyira jó fényt tudnak vetni rád ilyen alapon jobb lesz a magánéleted,több eseményre meghívnak több információhoz jutsz hozzá és a tömeg nagyobb tömeget vonz :) Szóval még népszerűbb lehetsz és ezek a kis dolgok kihathatnak az életedre ha jól használod ki.
2016. márc. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!