Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A gátlások feloldására van...

A gátlások feloldására van valami jó módszer?

Figyelt kérdés
Sokaknak segít például az alkohol, vagy "mari néni", de nekem ez nem használ. Konkrétan, ha úgy leiszom magam, hogy már a tudatom koncentrálása szinte a lehetetlennel határos, még akkor is gátlásos maradok. Tehát a gátlás a legutolsó végvári vitéz, akit ki tudnék kergetni magamból, előtt esek össze, mintsem ez megtörténjen. Külföldi szilveszterezés során kipróbálunk pár, (itthon nem, de ott legális) megoldást is, hát még úgy se jött össze, pedig kombo-ba is nyomattuk az alkohollal, hát a gátlás nekem egy nagyon masszív, kikergethetetlen kártevő. Van valami olcsó, és lehetőleg legális megoldás erre? :) Nem volt ez amúgy mindig így, csak az utóbbi 3-4 évben.

2016. márc. 25. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha iszol -drogozol partyzol akkor te nagyon de nagyon messze vagy a gátlásosságtól!
2016. márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, szerintem a gátlásosságnak is van több fajtája. Van, akinek egy barátja sincs, nem jár el sehova, szociophobiás, és mégis van párkapcsolata. Van, aki bulizik, eljár mindenhova, sportol, tárázik, de nem jön neki össze a párkapcsolat. Ezutóbbi vagyok én.
2016. márc. 25. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, hogy amikor egy olyan emberrel beszélek aki nálam gyengébb (tehát úgy érzem, hogy én autoritatívabb), akkor azzal szemben nem vagyok gátlásos. De ezt lehet manipulálni, és ha tudatosan így tekintesz mindenkire, akkor szerintem könnyebb lesz.


Másrészt, ingyenes megoldás még a sport is, pl. a futás kifejezetten segíthetne.

2016. márc. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!