Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is érez így? Hogy néha...

Más is érez így? Hogy néha elkeseredik emiatt, és nem tudja, vele van-e a baj?

Figyelt kérdés

Sokszor érzem azt, hogy természetellenes, sőt, egyenesen gáz, hogy nem vagyok benne semmilyen nagy társaságban.

Régen benne voltam, azonban a felületesség, a folyamatos sz*rkavarás és az őszintétlenség miatt ezt meguntam, nem éreztem jól magam. Azóta néhány barátom van csupán, ők viszont közeliek, nagyon fontosak, mindenben mellettem állnak.

A környezetemben mégis azt látom, hogy mindenki nagy társaságban van, mennek ide-oda, akár naponta, sosem ülnek otthon egyedül, inkább csinálnak programokat, és beszélgetnek a nagy semmiről. Semmi lelkizés, vagy komoly téma, hogy mi van a másikkal, csak a felszínes dolgok, a pletykálás, a piálás, az áskálódás. Azért használok ilyen jelzőket, mert párszor próbáltam már ilyen társaságokba beilleszkedni azóta, de mivel ezt láttam, így inkább hagytam. Mégis mindig azt érzem, mintha velem lenne a baj, hogy nekem ilyenem nincs.


Ti hogy vagytok ezzel?


2016. márc. 25. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Te magad mondtad, hogy nem jön be ez neked:)

Akkor meg minek???

2016. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem sincs sok barátom, miután abbahagytam a bulizást,az arcok is elmaradtak.

Akik vannak,azok több éves barátságok nagyrészt,nem is vágyom többre.

2016. márc. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!