Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is van aki hétvégén nem...

Más is van aki hétvégén nem igazán tud kihez menni?

Figyelt kérdés

16L

Barátaim vannak a suliba de ők messze laknak.

Faluban lakom szoktam találkozni ismerősökkel (buszon, utcan, boltban). De hétvégén nem nagyon er ra senki (szerelem, tanulás, baratnok ramenosebbek. ) Persze rokonokhoz le tudok menni meg van olyan férfi ismerősöm akivel beszélgetek minden hétvégén a sarkon meg elmegyünk inni ( igy lehet barátkozni). Facebookozni meg neten beszélgetni nem szeretek.

Más is van igy? Végülis vannak barátaim meg ismerőseim de hétvégén nemigazán érzem ezt.


2016. márc. 27. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Furcsa, én hétköznaponként érzem ezt, hogy nagyon egyedül vagyok.
2016. márc. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mióta elköltöztünk, azóta erre a sorsra jutottam én is. :D
2016. márc. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem igazi barátaim sincsenek, mindig is egyedül voltam bár tök jól megvagyok így.
2016. márc. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sokaig én is ereztem.Egy nagyon apró faluban lakok es itt mindenki bent ul a kis facebookja elott.Sajnos ez alól én sem vagyok kivétel.Probalok kicsit otthon csinalni dolgokat,hogy ne unatkozzak.De egyedul én sem tudok mit kezdeni magammal.Neha eljarok futni,de nagyjabol Ennyi.Egyutterzek veled😃 17/L
2016. márc. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia valahogy én is így vagyok ezzel. Mióta elkezdtem szakközép iskolába járni onnantól sajnos sorba mentek el a barátaim akikkel nagyon jól eltudtunk szórakozni. Mára már kijártam a sulit, és azt vettem észre hogy az életem nem szól másról mind csak arról hogy reggel munka estére internet és alvás és így ment körbe körbe amikor azt mondtam hogy Stop!Gondolkodtam hogy mi legyen mivel dobjam fel az életem hogy legyen valami több értelme, és arra jutottam hogy kell egy jó kis hobbi amit magam tudok csinálni és nagy öröm van benne hát ez a horgászat lett. És azóta mióta kicsit változtattam az életmódomon sokkal jobban érzem magam szinte nem is hiányoznak a barátok. és hidd el egy hosszú hét után nincs is jobb amikor az ember azt csinál amit a legjobban szeret és még a szerelme is mellette van nah már kerek is a boldogság.

Szóval azt tanácsolom neked hogy keress te is magadnak egy jó elfoglaltságot amiben az örömödet leled. (20F)

2016. ápr. 5. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!