Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudnátok tanácsot adni, hogy...

Tudnátok tanácsot adni, hogy hogyan legyen jobb a társasági életem?

Figyelt kérdés

Két dolog lenne amire tanácsot szeretnék kérni:


1.A mostani osztályomban hogyan javíthatnék a helyzetemen?


Még 5.-ben minden jól alakult. De a következő évben minden megváltozott. Nagyon sokszor maradtam egyedül, kirekesztettek és már gondolkodtam a halálon. 7.-ben első félévben azt hittem, hogy majd most végre jó lesz minden és végre boldog leszek. Második félévben minden rosszra fordult. Úgy érzem kirekesztenek.Egy lány az osztályomban olyanokat mond, hogy engem mindenki utál és ne abba a középsuliba mennyek ahova ő. Facebookon is az egész osztály az ismerőse csak engem nem jelölt vissza.De közben mégis sokan barátkoznak vele és szeretik. Mi baja lehet velem? Hogyan javíthatnék a helyzeten?


2.Középsuliban a barátkozás:


Tudnátok tanácsot adni, hogy hogyan barátkozhatnék a középsuliban? Szeretnék egy összetartó társaságba bekerülni.

Eléggé hamar kezdek el miatta aggódni az igaz, de a mostani osztályomban nem nagyon van ilyen közösség és nem szeretnem a középsulis éveimet egyedül leélni bulik, barátok és hülyülés nélkül. Nem szeretném ha az lenne a helyzet mint a mostani osztályomban.


Előre is köszi a válaszokat! :) 13/L



2016. márc. 29. 13:21
 1/1 anonim válasza:

Ami legelőször szemen szúrt, az a lány az osztályodból aki mindenféle baromságokat mond rólad, na most pont őt felejtsd el, a szavaidból ítélve ,,felnézel" rá pedig ő az akit a legjobban mellőznöd kellene az életedből, én úgy vagyok vele, hogy aki lesz.r engem azt én is lesz.rom szóval ne idegelj miatta, nem éri meg :D

A barátkozásra azt mondanám, hogy keresd azok társaságát akiknek hasonló az érdeklődési köre a tieddel, hasonló dolgokat szerettek, zenéket hallgattok stb. :) Ha esetleg beszélgetni szeretnél nyugodtan írj rám privátba (és az öngyilkosságról szóló ábrákat gyorsan töröld az eszedből mert az meg végképp nem fog a megoldáshoz vezetni)

2016. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!