Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek a League of...

Meggyespupák kérdése:

Mi a véleményetek a League of Legends gamereiről?

Figyelt kérdés
10/9, hogy a csapatomban valaki valakire rosszat ír és már a *aszom tele van! Minek kell egy játékban sértegetni egymást ahelyett, hogy összetartanánk és nyernénk közös erővel? Ott tartok ha valaki noob-ot ír rám vagy a csapattársamra lenémítom! Ki tudja? Talán később f*ck you-t vagy f*ck your mothert ír és ezt már nincs kedvem látni. Olvastam ezt eleget. Elegem van abból is, hogy meghazudtolnak és néha beírják 0 help, amikor egyfolytában segítek nekik. Magyarokat is letiltottam. Volt aki a barátlistámon volt és egy csoportba osztott a game vele, eddig egyszer játszottunk legelőször lenémítottam de ismét adtam esélyt neki és visszaigazoltam a barátságát. Másodszorra elkezdett ugatni, hogy miért álltam meg a bokorban így én léptem helyette szintet és csúnya szavakkal illetett. Pl.: "g*nyó", "apád", "feedelek a **szba". Tényleg a bokor miatt volt a szintlépés vagy mert Twitch-csel voltam és többet sebeztem a szörnybe, mint ő? Mondtam neki, hogy nem szeretem a káromkodást ebben a játékban, azt mondta akkor ne játszak. Ennél az esetnél tűrtem egy ideig, de aztán jól kiosztottam. Ráadásul rohadtul flegmán válaszolt a sértegetések mellett. Eléggé meglepődhetett mikor kivetkőztem magamból :) Undorító ez a világ, hogy a kisgyerekek is szidják a felnőtteket és nem tisztelnek senkit! Már úgy is játszottam, hogy a játék legelején lenémítottam mindenkit. De ez sem túl jó érzés. Mi van, ha normális embert tiltok le? 1 noobozás és már megy a némítás. Tényleg nem kérek többet. Annyira unalmas már ez a szó. Szórakozni akarok, de még itt sincs nyugtom. Ti hogy bírjátok?

2016. márc. 30. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez a lol

Ez van

2016. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 eznemlényeges ***** válasza:

Én égen loloztam, de abbahagytam egy ideje, mert meguntam. Ilyen a lol, káromkodások, szidások tömkelege. A kisgyerekek midig káromkodnak a játékokban, bár ők a legbénábbak.

És a noob szónak a jelentésék kb. senkisem tudja, noob=newbie, szóval újonc

2016. márc. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Haaaat ezek foleg magyarok es lengyelek 😀 En kezdokent es foleg lanykent sok szidast kaptam de letojtam es jatszottam tovabb xddd ne foglalkozz veluk csak jatsz c:
2016. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Én is lolozok, 10 perce hagytam abba. De meg tudom számolni egy kezemen hány meccset mentem egyedül haverok nélkül. Szerintem túl sokat gondolnak bele az emberek abba a játékba. Én is észrevettem ezeket amiket írsz, de igazából csak találni kell egy jó társaságot és a többivel nem foglalkozni.

Persze én is kikapok néha egy olyan jungelt aki akkor jön gankelni mikor senki nincs ott majd háromszor ha és megjegyzi hogy el van feedelve bot. De az ilyenen csak nevetni kell. Meg úgy az egész játékon. Én van olyan hogymenet közben úgy érzem hogy bunkó a csapat vagy nem érzem jól magam, egyszerűen ráuntam akkor kiafkolok. Csak egy játék. Aztán fenyegetnek a reporttal mint régen alsóban a "megmondalak". Mit csinál a Rito? Eltilt 2 napra? Most akkor két napig nem játszok, nem hat meg, nem ez az életem. Ha holnap megszűnne az egész szintén nem hatna meg. Azért játszok a gépen hogy jól érezzem magam. Ha már igazodnom kell hozzá, aggódnom és függenem tőle akkor az már rég nem szórakozás.

2016. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Majd elfelejtettem :D KS-sel is meggyanusítanak olykor, de ez ritkán fordul elő miközben én nem KS-elek, hanem csapatot segítek és megmentem a másikat a haláltól. Ha megmentem az a baj, ha nem: az a baj ("0 help!"). Ha pedig azért nem mentem meg, mert több ellenfél is ott van és biztosan meghalnék köztük az is baj! ("0 help") Ennek ellenére sokszor bevetem magam közéjük, hogy megmentsem a társam még ha tudom, hogy meg fogok halni ("feeder!"). Egyébként én nagyon ritkán szólok, ha tőlem KS-el valaki, pedig gyakran előfordul. Nem akarom elrontani a játékot. Az agresszivitás csökkenti a gondolkodást! xD

Némely emberek már a játék előtt a karakterválasztásnál káromkodnak és reporttal fenyegetik egymást, ha nem mehetnek a kiválasztott lane-re. Elég szánalmas. Ezeket is némítom most már.

Plusz elég sokszor kapok AFK-s játékost. O_o

2016. márc. 30. 21:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen érzékeny vagy ne játssz csapatjátékot.
2016. márc. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én azt bírom, hogy egyből megy a sírás, hogy report, report report... Még is miféle töketlen csicskák ezek?

Meg amikor valaki nem olyan jó, és azért szidják, mert feedel, igen biztos segít a dolgokon, hogy egy megtörtént esemény miatt csesztetik a másikat.

Meg azért jelenteni valakit, mert nem játszik jól... na menjen az iyen a rohadt any**ba körübellül... Ő biztos úgy kezdte, hogy már tudott mindent, és soha sem feedelt... Elborzaszt milyen emberek vannak a világba, undorító.

2016. márc. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Pont ezért hagytam abba, nekem az nem volt szórakozás hogy mindig az ment hogy report noob ks, stb. Mindig csak felidegesített hogy egyesek milyen bunkók és végül is én szórakozni akartam nem idegeskedni
2016. ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!