Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ránthatnám ki a virtuál...

Hogyan ránthatnám ki a virtuális világból?

Figyelt kérdés

Egy barátommal eddig elég jól megvoltunk, sokat beszélgettünk, de midnig is voltak furcsaságai. Napkban nem-törődöm volt, bunkó stb. Nem válaszolt az üzenektre, ha összevesztünk is irreleváns dolgokat válaszolt és azokat is 10 percenként tette.

Kiderült, hogy az utóbbi 5 napban 52 órát LOL-ozott (league of legends játék) és érzi is, hogy ez nem jó, de kijött belőle egy kicsit. Ez az állítása tartott kb negyed óráig. Állandóan azon lóg és bunkó velem. Megmondtam neki, hogyha leállt vele és normálisan tud beszélgetni, akkor itt vagyok neki, de a mostani helyzet én nem tudom tolerálni. Oké, kb 4 napig nem írtam, de ő sem. Ő olyan, hogy képtelen bocsánatot kérni. Sokszor cikkekel kezdjük a beszélgetést (küldünk egymásnak egy index cikket és azt megvitatjuk). Olyat küldtem neki most is ami érdekel és most is ugyanilyen volt. Mondtam, hogy nem írok rá többet. keressen ha kellek.

Előtte soha nem volt ilyen, csak most a játék miatt és egész biztos, hogy ez az oka. Mit lehet tenni?



2016. jan. 27. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha a barátod még fiatalkorú, szólj a szüleinek, hogy mennyire függő lett. Biztos nem fog utána szóba állni vele, de ezzel teszel neki jót.
2016. jan. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd megunja. A negyed óra meg nem "kijövés", max egy kaja meg vécészünet. Ha a LoL neki fontosabb lesz, akkor ennyit értél és kész.
2016. jan. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

23 éves lesz most, nem fiatalkorú. Nagyon sokat jelentettem neki, ezt tudom. Köszönöm a válaszokat, majd írj, ha jobban értékel engem, mint a játékot.

Mikor veszekedtünk erről, akkor is azért válaszolt 10 percenként mert LOL-ozott..

2016. jan. 28. 15:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy időszakom amikor a játékokat jobban értékeltem, mint az emberi kapcsolataimat, de én nem voltam ennyire szélsőséges (nem voltam bunkó, ha valaki beszélgetni akart velem, beszélgettem vele, aztán vonultam el vissza, stb.) Ez volt 16-17 éves koromban, aztán kinőttem. Reméljük barátod is "túlteszi" magát ezen az időszakon, addig viszont tényleg az a legjobb ha hagyod. Felnőtt férfi, így nem szólhatsz bele a dolgába. A leírásod alapján te mindent megpróbáltál, hogy kirángasd, de ő most jól érzi úgy, ott magát. Ha egy idő után hiányozni fog neki a kapcsolatotok, szakít rád időt. Ha nem, akkor meg egy idő után tönkremegy az élete, és akkor rájön mekkora barom volt. Ennyit tudok tanácsolni - bár ez inkább csak a véleményem, azért remélem segít eldönteni, mi tegyél.
2016. jan. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen utolsó :)

Megnyugtatott igen, hogy akkor nem csak vele fordult elő, bár mondjuk ő már kicsit idősebb. Remélem minden a helyére rázódik. :)

2016. jan. 28. 16:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Ajánld fel neki a kék és a piros kapszulát. Ha a pirosat választja, mutasd neg neki milyen mély a nyúl ürege. Ha a kéket, b*szhatod :D
2016. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!