Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit kezdjek a...

Szerintetek mit kezdjek a helyzettel?

Figyelt kérdés

Eléggé "kocka" osztályba járok, és a barátaim semmi másról nem beszélnek, csak a League of Legends-ről. Ez kb. egy-két éve kezdődött, és fogalamam sincs hogy miről van szó, másról nem is igazán szeretnek beszélni


Nekem az efféle varázslós meg stratégiai online játékok nem igazán jönnek be, én inkább játszok FPS, RPG és hasonló kategóriákkal (GTA, Fallout, Max Payne, Far Cry, stb.) , ezt is csak akkor ha van időm játszani a tanulás mellett



Mit lehet tenni ilyenkor?

Van-e esély rá hogy megunják egyszer, és akkor értelmes dolgokról is lehessen társalogni velük, vagy pedig a hátralévő 1 évet így kell eltölteni köztük?



#barát #osztálytárs #League of Legends #EMPIRIOKRITICIZMUS (jól hallottad)
2014. febr. 3. 14:56
 1/3 anonim válasza:
49%
ezzel sajnos nem tudsz mit kezdeni. én minden ilyesmi játékot utálok. nem tudod megváltoztatni a véleményét az egész osztálynak, és ne is akard. majd lecsillapodnak. nincs mit tenni.
2014. febr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Esetleg, ha tényleg nem akarnak másról beszélni, akkor rávethetnél egy pillantást arra a játékra, mert anno én is jobban kedveltem a TPs-t (Tomb Raider, Assassin's Creed, Prince of Persia). Végül kipróbáltam. Az elején nem jött be annyira, de egyre többet játszottam vele és megtetszett. Szóval azt mondom próbáld ki... :)
2014. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi érdekel az empiriokriticizmussal kapcsolatban?
2021. szept. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!