Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én vagyok ezzel így egyedül...

Én vagyok ezzel így egyedül vagy más is ezt gondolja?

Figyelt kérdés
Csak szerintem nagyon érdekes a mostani generáció. 13-14-15 éves lányok úgy néznek ki mint akik már 19 éves, a fiúk díszb*zik az ecsethajukkal meg ezzel a focista stílussal, mindegyiknek ott a kezében a legújabb iphone és már viselkedésre is annyira mások mint anno akik a 90-es években születtek. Megszólnak másokat azért ha nincs legalább 2000 ismerősük facen és nincs 800-900 like egy profil képen. Az meg a másik hogy cigiznek, piálnak és összefekszenek mindenkivel. Csak szerintem nagyon rossz ez így? Utálkozókra nem vagyok kíváncsi
2016. ápr. 3. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne általánosítani.
2016. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem nem csak te vagy így ezzel...
2016. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak azért kivételek

18/f

2016. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Muszáj erről minden egyes nap vagy 5 kérdést kiirni?
2016. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A 90-es évek óta sok minden változott. És nem csak te vagy így ezzel.
2016. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Thomika20 ***** válasza:

Igen, gáz most mit vársz? Sok embernek, sok lánynak meg az a menő. Ma már még az általad írt 90-es korosztály is ezt keresi. Magyarán az ilyen 25+-os nők is.

Szóval elég gyalázat. És amikor kérdezik, hogy hú, 28 évesen nem találsz magadnak olyan nőt, aki veled egykorú, b*zd meg, nem, képzeld el, kis városban lakok, egy régi tévedésem végett sokan ismernek (együtt voltam valakivel), amúgy is parasztokkal és kur*ákkal van tele kb. És sokszor sír a szájuk az srácoknak, ha pl 28 évesen 16 évesre mozdul rá az ember. Miért? Nem azért mert pedofil valaki, hanem azért, mert látja benne azt a kevés dolgot, hogy ő másabb mint az átlag. Hogy nem az a bunkó, nagy képű, beképzelt p*csa.

Nagyon kevés van, aki nem pénzre, nem a kinézetre hajt. És ugyan ez igaz a felnőttekre is!

2016. ápr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Thomika20 wow egyetertek! Koszonom a valaszokat:)
2016. máj. 2. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!