Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az akinek volt már párja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az akinek volt már párja, de szakítottatok és jelen pillanatban úgy gondolja, hogy most nem kell neki senki, köszöni szépen egyedül jól megvan?

Figyelt kérdés
Vannak ilyenek?

2013. máj. 19. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

igen,de azért nem kell más mert egyszerüen képtelen vagyok legalább olyat találni,ugy érzem a számomra tökéleteset veszitettem el,

29,F

2013. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt vagyok
2013. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én.

Viszont ha úgy alakul, akkor semmi jónak nem vagyok az elrontója.

De a társkeresést semmiképp sem fogom direkt módon erőltetni. :)

2013. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hallottam már ilyenről h köszi tök jól elvagyok egyedül de sztem mindenkinek kell 1 társ.
2013. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Most már őszintén elmondo,azért tettem fel a kérdést,mert én is egyedül vagyok,a párom szakított velem 2011 novemberében,pedig 3 és fél évig jól megvoltunk,és nem haraggal váltunk szét,szoktunk is talizni mint 2 barát,megiszunk valamit és ennyi.


Szóval,most egyedül vagyok,és jól megvagyok így,majd kell nekem is valaki,de a mai lányok 80%-a nem kell,mert a mai lányok nem jó életet élnek.

Kevés köztük a komoly,én azt vettem észre,hogy az a kevés komoly is ilyen egyetemisták közűl való.

Nekem ez a véleményem,de csak van még normális lány és majd összetalálkozunk egyszer,de most jól megvagyok egyedül.

2013. máj. 19. 20:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak alakulgató kapcsolatom volt, de amióta vége lett (kb. 1 éve), úgy vagyok vele, hogy az egyedüllét jó nekem!
2013. máj. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!