Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Emberek! Ti tényleg élvezitek...

Emberek! Ti tényleg élvezitek a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Szóval, múltkor is mentünk busszal versenyre, a tanár és velem együtt 4 diák és olyanokról beszélgettek, hogy víztorony meg buszmegálló... Komolyan, jobban unatkoztam, mintha egyedül lettem volna. Na mondom, biztos csak az van, hogy a gyerekek nem tudnak másról beszélni a tanárral. DE! Két osztálytársam folytatta ugyanebben az unalmas stílusban, miután leszálltunk a buszról! Plusz a harmadik meg a tanárral! Hát mondom ilyen nincs.

Amúgy anyám is mondja, hogy velem nem lehet "csak úgy" beszélgetni.



2016. ápr. 10. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem sem lehet így beszélgetni, de én még a bájcsevejeket sem bírom. Sokszor hallgatom ahogy lazán elcseveg 1-2 osztálytársam valami semmilyen témáról, de nekem nem megy ez :D
2016. ápr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaja, főleg mikor idősebb emberek csevegnek. Az tisztára olyan mintha nyalnának egymásnak, de komolyan.
2016. ápr. 10. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is ezen gondolkodom mindig, hogy tükre ilyen nyalásnak tűnik meg kényszercsevelynek, előző voltam. :D
2016. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Huhh ez jó kérdés én is kíváncsi lennék :)
2016. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szivemből szólsz, kérdező :D

Lehet, hogy bunkó dolog, de én pl. mikor megyek hazafelé a buszon, azért imádkozok, nehogy valami ismerősöm felszálljon és meglásson, majd leüljön mellém beszélgetni. Úgy utálom, mikor igy bambulok, zenét hallgatok, erre valaki lehuppan mellém, majd mondja nekem, hogy sziaaaaaaa, hogy megy a suliiii? ^______^ És utána fél órán keresztül erről kell beszélgetni, hogy miből irok dogákat, meg melyik tanár milyen sokat feleltet. Mintha alapból nem stresszelnének eléggé ezek a dolgok, nem hogy még ilyenkor is erről beszéljek.

Vagy osztálykirándulásokon a tiédhez hasonló dolgok, mikor arról kezdenek beszélgetni, hogy mikor épült a vár, amihez megyünk pl. De erről ilyen több órán keresztül. Ki a halál képes ilyen unalmas, semmitmondó dolgokról órákig beszélni? -.- Szivesebben nézném inkább, ahogy nő a fű, vagy barnulnak a falevelek. Falra tudok mászni az ilyen emberektől. 18l

2016. ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha minden résztvevőnek van valós mondanivalója. Utálom az üres pofázást és a jópofizást, nem kell csak azért beszélni, hogy szellőzzön az ember tüdeje. Az északi népek csinálják jól: ha nincs mit mondaniuk, nem beszélnek, és ha nem kérdezik a véleményüket valamiről, megtartják maguknak.
2016. ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy élvezem-e a beszélgetést?

Persze!

Az engem érdeklő témában.

És maximum 3 és fél percig...

2016. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!