Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyi lehet az esélye?

Mennyi lehet az esélye?

Figyelt kérdés

Mindennél jobban szeretnék találkozni a NewHopeClub-os srácokkal (Reece,Blake,George) vagy Shawn Mendessel.


De nem is ez a lényeg, hanem, szerintetek mennyi esélyem lehet az életben?:D olyan lehetetlennek tűnik de annyira vágyom rá..



#Anglia #találkozás #celeb #Shawn Mendes #new hope club #blake richardson #reece bibby #george smith
2016. ápr. 10. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:

életembe nem hallottam még róluk.

de amúgy menj el a legközelebbi koncertjükre és találkozz velük. Ennyi az egész


nem hinném, hogy Mo-ra jönnek a közel jövőbe.. Miattad meg végképp, mert a létezésedről se tudnak.

2016. ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hahaha :DD

Mimtha egyáltalán gondoltam volna arra,hogy ismernek vagy tudják,hogy létezem.. de azért köszi xD

És erre ên is gondoltam, mint talán minden éppeszű ember, de mi van ha legközelebb |autóval| majdnem egy napra vannak.. szóval ez így esélytelen.. emiatt kérdeztem:D

Azért köszi:D

2016. ápr. 16. 11:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, hogyha szereted őket, akkor ennyi "áldozat" megér. Esetleg nézz szét az idei fesztiválok fellépői között, hátha jönnek Magyarországra.


első válaszoló voltam

2016. ápr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!