Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vajon miért bámulnak az emberek?

Vajon miért bámulnak az emberek?

Figyelt kérdés
17 éves 170 cm magas lány vagyok.Szögezzük le hogy szerintem nem vagyok szép. Akkor mi a francért bámulnak és mérnek végig az utcán? Nem hordok kirívó ruhákat, nem vagyok csontváz, de duci se. A suliba olyanok köszönnek akikkel még soha nem beszéltem. Még ha 6 éves lennék megérteném, mert mások szerint aranyos szőke lány voltam, DE most! Ötletek?

2016. ápr. 12. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért köszönnek, mert szép vagy. Ha meglátunk egy szép lányt, akkor persze, hogy megnézzük, ezzel azt is kimutatjuk hogy milyen szép az illető. Hiddd el te sem lehetsz csúnya, nincs olyan, hogy csúnya nő :)

17F

2016. ápr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahj hagyjad már magad -.- "Ronda vagyok, de mindenki megbámul és én ezt élvezem, de akkoris ronda vagyok"

Aha, értjük XD

2016. ápr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én azért szoktalak megbámulni, mert kicsit fura az arcberendezésed és emiatt mindig megakad a tekintetem rajtad, mint a torkodon a ganaly.
2016. ápr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
XD Futás volt a suliban és a lépcsőn is . A fiú mögöttem ült miközben megyek fel a lépcsőn :/ Végig sétáltam és elkezdi te vagy a legjobb futó. Ez furi. Miért kell ott ülnie mögöttem?
2017. jan. 10. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!