Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Észrevetted, ha egy orvosi...

Észrevetted, ha egy orvosi váróba belépsz, az ott ülő emberek mind téged néznek? Sőt bámulnak?

Figyelt kérdés
Én a többi embert szoktam figyelni ilyenkor. Mindenki meredten nézi az újonnan érkezőt, mintha ufó lenne. Ez miért van?
2016. jan. 11. 17:29
 1/7 anonim válasza:
81%
Ez így van ahogy leírtad. Én is ezt tapasztalom mindig és engem is zavar. Hogy miért lehet azt én sem tudom.
2016. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Mert ott ülnek már 2-3 órája és k_urvára unják az életüket, és mikor belép egy új ember, akkor legalább "történik" valami.
2016. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
ki akarják találni hogy mi a bajod,diagnosztizálnak,kérd meg valamelyiket írjon receptet és akkor nem kell várj az orvosra.
2016. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

gondolom azt nézik,hogy nem -e ismerős jött. főleg körzeti háziorvosnál gyakran megesik,hogy ismerőssel futsz össze a dokinál. én is szoktam itt nézni,hogyha bejön valaki.

gondolom nem percekig néznek meredt szemekkel,hanem csak rádpillantanak

2016. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, jók a válaszok :)))
2016. jan. 11. 19:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Félnek, nehogy egy rosszindulatú ember jöjjön, üljön le "épp mellém", aki esetleg kirabolna, molesztálna, stb. Amikor konstatálják, hogy "csak" beteg vagy, akkor (talán) megnyugodnak.
2016. jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Erről az jut eszembe, mikor bevásárlóközpontban meg folyton a kosaram tartalmát bámulják elég gyakran.:) Ez szerintem egy alapvető emberi tulajdonság, a bámulás.:)
2016. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!