Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 6. án bevettem az első fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6. án bevettem az első fogamzásgátlót a Symiciát,10. én elmúlt a menzeszem, péntek este az aktus után alvatvér darabok jöttek ki. vasárnap óta pirosat pisilek, ezt a felfázásnak tudjam be vagy esetleg a gyógyszer mellékhatása ként?

Figyelt kérdés
vagy nem megfelelő lenne számomra a gyógyszer???

2014. ápr. 15. 12:44
 1/3 YuY ***** válasza:
Orvos.
2014. ápr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha az első hónap mikor szeded a gyógyszert akkor normális. Az első levélnél van ilyen mellékhatása, a másodiknál már nem lesz.

De remélem védekeztetek, mert azért egy hetet szoktak adni a fogamzásgátlónak hogy tényleg hasson.

2014. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ, igen védekeztünk, megbeszéltük hogy 1 hónapig védekezünk, eddig is megtettük tehát ki bírjuk az 1 hónapot! köszönöm szépen :)
2014. ápr. 15. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!