Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyedül elmenni egy utcabálra?

Egyedül elmenni egy utcabálra?

Figyelt kérdés

Minden évben elmentem eddig. Viszont mindig is volt társaságom. Azonban most se barátom, se párom, se senkim. Szeretem ezt a rendezvényt, de mindenki párban van, barátokkal. Én pedig álljak ott egyedül?

Mennyire ciki?

20/L


2016. ápr. 18. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Semennyire, én is egyedül járok ilyenre. A tömegben úgysem fogja senki észrevenni, hogy egyedül vagy.
2016. ápr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cikinek egyáltalán nem ciki. Viszont én, egy ilyet, csak társaságban tudnák tényleg élvezni. Na persze, lehet, fél óra múlva lesz társaságod:)
2016. ápr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"mindenki párban van" Persze, akkor ezek szerint neked se feltűnő, aki egymaga van, akkor te se leszel feltűnő.

Én mindenhova egyedül járok, mégsem néztek ferdén rám, attól még érezhetem jól magam, sőt nem kell folyton a másokra utalva lenni.

2016. ápr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol lesz utcabál?
2016. ápr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy kis városban. Nem Bp közelében :)
2016. ápr. 18. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!