Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek gáz ha egyedül...

Szerintetek gáz ha egyedül járok szórakozni azért mert?

Figyelt kérdés
Hiába vannak barátaim, csak ismerősöknek mondanám őket mert nincs semmilyen közös pont amiben egyezünk. Ők mindig otthon ülnek nem csinálnak semmit, soha nem szórakoznak pedig ők is 20 évesek. Úgy érzem, hogy folyamatosan visszahúznak ha velük vagyok, ezért inkább egyedül járok el olyan helyekre ahol tudom, hogy olyan emberek vannak akikkel legalább a zenei ízlésünk megegyezünk és már ez boldoggá tesz...
2016. ápr. 3. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

És az ilyen helyeken nem tudsz ismerkedni hasonló ízlésű emberekkel, akikkel később együtt terveztek közös programokat? Én koncertekre egyedül járok... de általában a helyszínen ismerkedem. moziba is szeretek néha egyedül beülni, ha olyan a film, és pont lesz-rom, hogy mások mit gondolnak erről. Tégy te is így. ;)


23L

2016. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Roland G. ***** válasza:

Nem gáz,üljenek otthon ha nekik ez bejön. :)

Előbb-utóbb úgyis megismerkedsz olyanokkal,akikkel van közös bennetek.

2016. ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól csinálod! Majd úgyis megtalálod azokat, akikkel egy hullmhosszon vagy :)
2016. ápr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!