Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tetszik egy lány mit tegyek?

Tetszik egy lány mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tetszik az egyik évfolyamtársam és mit tegyek?

Menjek oda hozzá és csak úgy mondjam meg neki hogy szép és hogy tetszik vagy kezdjek el vele beszélgetni és úgy jöjjek össze vele.

Csak az utóbbinál fenn áll annak a veszélye hogy összebaràtkozok vele és a barátságzónábol nem lehet kijönni.

Vagy ezek közül egy sem jó és inkább más hogy cselekedjek.



2016. ápr. 20. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Édes isten, mennyi fatökű fráter...
2016. ápr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az írásod alapján inkább felejtsd el az egészet.


A kedvencem hogy te valahogy készpénznek veszed hogy összejössz a lánnyal, olvasd csak vissza. Én szegény lányt a helyedben inkább megkímélném magamtól.

2016. ápr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hívd el kávézóba vagy fagyizni, persze kettesben szerintem.
2016. ápr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szilvásbuktát mert azt szeretem
2016. ápr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szentem próbálj közeledni hozzá barátilag.Pl legyel kedves vele, udvarias, ha leejt vmit vede fel neki.Es ha ugy vetted eszre h tetszel neki( szentem majd irj gyk ra h mit cainal, ha nem tod eldönteni, h mire utal) es akk próbálj közeledni hozzá mint fiú es meglátjuk a reakciojat.Szentem ha latod rajta h tetszel neki akk egy kicsit húzd az idot mert ha egy lánynak vki tetszik akk szokott rajta gondolkodni es rajon h kellesz neki.Es akk johet egy eros kezdés h tudasd vele h neked is kell ő, pl vigyél neki csokit es ez szentem eleg.Es ha szeretnél vele jarni de nem mered megkérdezni akk vigyél egy csokit neki amin van egy cetli amira rairtad h járunk? Es eldugod a táskájába.Hozzam kb igy közeledtek es összejött neki.Most is járunk.15/L
2016. ápr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legyel kedves vele, de ne nyald ki a segget. Ugyanakkor legyel szemtelen vele, ne erezze magat nyeregben. Azt ne mondd neki hogy szep es tetszik neked ez a fejukbe szokott szallni.
2016. máj. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!