Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Baj, ha szarkasztikus vagyok?...

Baj, ha szarkasztikus vagyok? Taszító lehet? :d

Figyelt kérdés

Hali c:

Nos, azt kellene rólam tudni, hogy sokszor vagyok szarkasztikus, sokszor hülyéskedem és nagyon szeretek nevetni, általában vidám vagyok. De ha kell, komoly is tudok lenni.


Főleg a barátaimmal vagyok poénból szarkasztikus, szerintetek ez lehet taszító egy fiú számára egy lányban?:/


Köszönöm szépen előre is c:


17/L



2016. ápr. 13. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Egy lányban csak azaz egy idegesítő dolog van, szerintem legalábbis, ha nem ért ahhoz a témához, amihez a fiú, de próbál bele okoskodni, próbálja a saját igazát bebizonyítani, mégha nincs is igaza, és olyan irracionális dolgokkal áll elő, hogy attól sírni tudnék. Ez igaz visszafele is.....szóval, nem, egyáltalán nem taszító, viszont a magyarok 90%-a nem érti a szarkazmust :<
2016. ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát nem érti nem érti, van ez így:D

Mondjuk a te példád tényleg baromi idegesítő, persze mindkét nemre igaz.

2016. ápr. 13. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Ha intelligensen vagy szarkasztikus, nem csak erőlteted, akkor egyáltalán nem baj, szeretem az efféle humort. :)
2016. ápr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%

Szia


Ugyan ilyen a stíluson nekem is mint neked.

Miután megismernek az emberek tudják, hogy ilyen vagy és nem néznek furcsán, de ha egy olyan embert fogsz ki aki kicsit lassabb fejben , az nem biztos, hogy érteni fogja mit is akarsz valójában.


Legalábbis eddigi tapasztalatom alapján.

2016. ápr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!