Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem keltem fel senkinek...

Miért nem keltem fel senkinek az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy unalmas lány barátnőimmel meg fiú barátommal is tök jól elhülyéskedek és beszélgetek amugy a személyiségem az a mosolygós ártatlan kislány :D de másokat nem érdeklem egyáltalán:/az öltözködésem sem rossz sportos elegáns de senki nem néz meg és nem szeretne közeledni felém vagy érdelkődni
2016. ápr. 21. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
van valami különleges amit csinálsz? ami megfoghat egy srácot, vagy csak elröhögcséltek, aztán annyi...
2016. ápr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs hogy igy irom de.melyik a jobb hogy nem vesznek észre vagy hogy ilyneket mondanak hogy szurnálak illetve mindenki csapkodja a seged?
2016. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Am nem tpm de nálunk ez a két kategória van
2016. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de olyan 16-18 évre tippelek. Ez esetben, amint kinősz a pávagyerek korosztályból, észre fognak venni.
2016. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!