Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem tudom senkinek...

Miért nem tudom senkinek felkelteni az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Soha nem hallja meg senki azt, amit beszélek, mintha semmi érdekes dolgot nem tudnék mondani. Amikor itt felteszek kérdést, még ide sem érkezik egy darab normális válasz sem, csak hülyeség, vagy rosszindulatú beszólás. Gondolom, most is ez lesz. Valaki van még ilyen cipőben?

2014. máj. 24. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Link a kérdéseket és megválaszolom mindet.
2014. máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos látni lehet rajtad, hogy szerény, halk szavú, vagy kevésbé magabiztos vagy és az ilyen emberek így szoktak járni általában, főleg ha olyan a társaság, hogy folyamatosan harcolnak a tagok a dominanciáért, a vezető szerepért és egymásra licitálva beszélnek.

Az ilyen emberről mindenki azt gondolja, hogy neki úgyis mindegy, meg úgysem bánja, vagy ha mégis, akkor mit fog tenni, úgysem fog semmit.

Intelligensebb, empatikusabb társaságban, vagy olyan vezetésű társaságban ez nem szokott előfordulni, általában ott mindenkinek egyenlő hangja van, már persze ha hallatja az illető és nem csak ül, mint egy kuka.

2014. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pedig beszédes vagyok és szeretem, ha rám figyelnek. Egyik barátommal folyton össze is veszek emiatt, mert elnyom. Viszont önbizalmam nincs semmi.
2014. máj. 24. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:

a számból vetted ki kb a szót...bírom, hogy pl. az osztályban is van pár barátnőm, velük vagyok egész nap és ha ők mondanak valamit, azt meg kell hallgatni, de én belekezdhetek hatodjára is egy rohadt mondatba, nem bírom végigmondani anélkül, hogy valaki bele ne pofázna :) és persze ha szólni merek, hogy azért jó lenne, ha engem is észrevennének, én vagyok lecseszve...oks...ennél jobban már csak azt bírtam, hogy márciusban volt a szülinapom, nem kaptam semmi mást, csak egyszer odavetették , hogy -Boldogat és ennyivel el volt intézve (hozzáteszem, azt is csak azért "kaptam-2, mert szóltam nekik...") az egyik lánynak meg jövőhéten lesz a szülinapja és egyből eltervezték, hogy megrendelnek neki valami rohadtdrága könyvet és fejenként valami 500 vagy hány ft-ot kéne fizetnünk, hogy meglegyen, engem is beleértve...és amikor szóvá tettem, hogy ez nekem így fura, hogy én semmit nem kaptam, neki meg egyből drága könyvet rendelnek, megint csak le lettem cseszve, hogy jajj, ez most más...aztán kérdeztem, hogy igen, miért? erre csak így mondták, hogy jajj, mert ő már régóta sír azért a könyvért..na és hogy egyszerűen csak más. jah...más helyzet...csak azért más, mert nem az én szülinapom, hanem az övé...

amúgy bocsi, hogy szófosásom van, csak ezt ki kellett adnom magamból, nem nagyon van kivel megbeszélnem az ilyen dolgaimat...xd van kedved privátban beszélgetni?

2014. máj. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem ártana, ha ki tudnál állni magadért és ha ez nem tetszik nekik, akkor hagyd ott őket...ezek nem barátok. Amúgy persze, írhatsz, ha akarsz:)
2014. máj. 26. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!