Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » E-mailes barátkozás? Lehet...

E-mailes barátkozás? Lehet vagy sem manapság?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyi esélyem lehet, hogy manapság találok egy e-mail segítségével beszélgető partnert? Szerintem sokkal izgalmasabb, türelmet próbálóbb mint a mai gyors Messenger... meg a Facebook. 20/L

2016. ápr. 27. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Én itt az oldalon levelezek 1-2 emberrel.
2016. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én már anno is elavultnak találtam, azt várni hosszú ideig hogy visszaír...hát nem is tudom... Jó hogy nem postai levelezést akarsz.
2016. ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem találhatsz, de nem olyan népszerű ma már.
2016. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég kevés
2016. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, persze. Nekem nagyon mély kapcsolatom van egy személlyel, évek óta levelezünk :)
2016. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

lehet. Én már 2 éve levelezek erről az oldalról egy személlyel.


van még kapacitásom másokra is.

2016. ápr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hm... Nem adnék neki nagy esélyt. 20 évvel ezelőtt még voltak email partnereim, akikkel komoly beszélgetéseket folytattunk, manapság már más a világ. Nem mondom, hogy kizárt, persze, adott esetben én is szívesen elcsevegnék így emberekkel, jobban bele lehet gondolni egy-egy témába, ha nem 1-2 sorokat írogatsz, bár ha olyan az agyad és a téma, akkor szerintem semmi nem állít meg...


Szóval lehet, de ez már nem egészen az a világ.

2016. ápr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy más is van aki szeretne úgy ismerkedni csak meg kell találni az adott személyt/személyeket


24/F

2016. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szívesen megpróbálnám. :)
2016. máj. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!