Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Emiatt nem érzem magam teljes...

Emiatt nem érzem magam teljes embernek. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nem akarom, hogy ez úgy tűnjön mintha hisztiznék vagy valami, csak nagyon rosszul esik, hogy sok helyen diszkriminálnak csak azért, mert siket vagyok. Sajnos nem sok emberrel tudok barátságot kiépíteni, és amikor középiskolai felvételi előtt álltam, sehova nem akartak felvenni emiatt, így magántanuló lettem.

Szeretném magam elfogadtattni az emberekkel, de eddig akárhogy próbálkoztam, a legtöbben lenéztek. A legrosszabb, hogy a szüleim sem nagyon érzik át a helyzetemet, így magamat sem tufom elfogadni annyira.


17/f


2016. máj. 3. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Akik egy olyan dolog miatt néznek le, amiről nem tehetsz, azok annyit is érnek. Az ilyenekkel nem is érdemes barátságot kialakítani. Aki normális, az el fog fogadni téged, az idióták nem.
2016. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Peffy válasza:
100%
Az emberek néha félnek attól hogy nem minden tökéletes (kérlek ne vedd bántásnak) de ne félj kockáztatni! Lesznek emberek akik nem kevesebbnek fognak emiatt tartani hanem többnek. 14/l
2016. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vannak kifejezetten suketeknek szervezett programok. Illetve barmilyen mas figyatekossaggal eloknek. Vegyel reszt ilyeneken es baratkozz.


Sajnos vannak diszkriminalo emberek. :( Eleg sokan raadasul.

2016. máj. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez az egész, mind az emberek tudatlanságából vezethető le. Azt hiszik, te valamilyen fogyatékos vagy, mert máshogy beszélsz, jelezel, és emiatt furának tűnsz neki. Tanulj sokat, legyél a magyar értelmiség része, mert ott nem közösítenek ki embereket olyan dolgok miatt, amiről nem tehetnek. Egyébként gondolom tudsz szájról olvasni, ami irtó menő lehet:)
2016. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sztepi ***** válasza:

Szia!

Az én osztályomba jár egy szintén siket lány, akinek van saját tolmácsa. Eleinte egy picit meg volt lepődve mindannyian, hiszen szokatlan volt a helyzet, de senki nem bántotta lányt, sőt próbáltunk nyitni felé. Mindenki nagyon szereti őt, hiszen egy nagyon kedves és rendkívül intelligens lányt ismerhettünk meg benne. Az olyan emberekre nem érdemes az idődet vesztegetni, akik nem fogadnak el és bántanak, hidd el ha közösségbe jársz biztosan fogsz életre szóló barátságokat kötni, csak ne parázz sokat, legyél nyitott és mosolyogj sokat! Sok sikert! :)

2016. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Emberség nem emberi tested alap képességeinek szintjétől függ.

Ezt tudva elemezd újra magad és nem fogod magad kevesebbnek érezni. Sőt, látni fogod, okos vagy és jó ember.

Hogy nem tudod magad elfogadni? Már ilyen a tested. Nincs mit nem elfogadni.

2016. máj. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!