Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit elvagyok keseredve....

Kicsit elvagyok keseredve. Barátnőmmel boldogok lennénk, de anyós jelölt, tönkre teszi a kapcsolatunkat, rámhord mindent. Minden féle embernek pletykázik rólam, hogy én ilyen meg olyan vagyok? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya dolgokat mond rólam,egy normális ember vagyok,nem iszom,nem drogozom,nem járok bulizni,haverozni.Egyszerűen szeretem a lányukat.Egy bűnöm van,hogy pár hónapig nem volt munkám.Ezért a fél év munkanélküliség miatt,levontak egy messzemenő következtetést,hogy én ilyen vagyok.Igaz hogy van 8 év ledolgozott munkaidőm 28 évesen,de erre azt mondják,mindenki azt mond amit akar.Nem hiszik el nekem.18 éves korom óta dolgozom,az eéső munkahelyen 6 évig voltam,amikor fiatalabb voltam,15 éves körül,már akkor is mentem apámnak segíteni egy kis zsebpénzért.Ilyeneket mond,hogy ez meg az azt mondta,hogy én ilyen meg olyan ember vagyok,és igazuk van,mert van ilyember típus.Szánalmas és nevetséges,hogy kibeszél mindenkinek.Egyszerűen szerelmes vagyok a lányukba és szeretem.Soha nem bántottam,mellettem szabad élete lehet,nem mondom meg kivel,mikor menjen el,a legjobbat akarom neki,de ők ezt nem veszik észre,ezzel a hülye munkanélküliséggel takaróznak egyfolytában.Aki ismer régebbtól,azt tudja,hogy dolgozom mint egy gép,és mindig jó munkaerőnek tartottak.Úgy érzem egyfolytában bizonyítanom kell nekik,de ennek ellenére semmi nem jó amit teszek.Kicsit elvagyok keseredve.Mit tegyek?
2015. febr. 2. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
A sast nem érdekli a varjak károgása.
2015. febr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Hogy mit tegyél?

Te magad írtad: " Aki ismer régebbtól,azt tudja,hogy dolgozom mint egy gép,és mindig jó munkaerőnek tartottak"


Az idegenek meg ne érdekeljenek, ezért az anyósjelölt pletykálkodása egyik füleden be a másikon ki.

Minden pletyka csak 3 napig érdekes, utána már nem.

Ne foglalkozz a pletykákkal. A lehető legkevesebb időt szánni arra, hogy találkozz a barátnőd szüleivel, és a gond megoldva.

2015. febr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem foglalkozz vele, te dolgozol, aki ismer, az tudja, hogy dolgozol.

Illetve a barátnődnek kéne leállítani az anyját, mert hát mégiscsak az ő anyja. Te sajnos nem tehetsz semmit sem.

2015. febr. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Igyekezz munkát találni - az ország másik felében, és ott telepedjetek le kedveseddel, anyóspajtitól jó messze..
2015. febr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdésedet most írtad ki kb. ötödik alkalommal.

Nem unod még a siránkozást?


Az elsőnél még részvétet, szimpátiát ébresztettél bennem, így az 5. kérdésnél már unom olvasni és azt gondolom, hogy férfi létedre kevesebb rinyálással, több munkával többre mennél.


Ez már szánalmas!

2015. febr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lánynak fontos vagy, csak ez számít! Ha ő nem hiszi el a rosszindulatú pletykákat, akkor minden rendben. Ha közös jövőtök lesz, költözzetek minél messzebb!
2015. febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem unod még? Már reggel is a te sipákolásod volt az első kb., amit elolvastam.
2015. febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!