Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudom, hogy hülye kérdés, de...

Tudom, hogy hülye kérdés, de szerintetek kinos, ha még sosem zaklattak?

Figyelt kérdés

Eddig is tudtam, hogy nem vagyok egy szépség, de próbáltam magam valamennyire elfogadni. Erre ma hallottam, hogy pár tök átlagos lány az osztályból arról beszélget, kit hogy zaklattak már részeg emberek az utcán, pl. részegek leszólitották őket, vagy mondjuk tömegközlekedési eszközön hozzájuk dörgölőztek, stb. Velem meg még ilyen se volt...Nem elég, hogy még a normális embereknek se tetszek, de még a részeg kéjencek sem akarnak a tömött buszon hozzám dörgölőzni...

Tudom, hogy ép eszű ember azt mondaná, hogy örüljek neki, de engem elszomorit..Szerintetek ciki, ha még ilyeneket sem érdeklek?..


2016. máj. 5. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarom szétoffolni itt a témát, mert őszintén, nem tudok válaszolni...De ez a buszon való hozzádörgölőzés ez tényleg ennyire elterjedt? Engem mindig meglep, többször olvastam már erről, de sose láttam ilyent élőben, pedig buszozom eleget. Nem is tudom elhinni.
2016. máj. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én se láttam még, de lehet, csak azért nem tűnt még fel, mert maguk az áldozatok is megijednek és inkább leszállnak, minthogy elkezdjenek ott a tömeg közepén üvöltözni, vagy nem tudom.
2016. máj. 5. 23:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hülye vagy? A dörgölődző meg a zaklató nem azt nézi, szép vagy-e, hanem azt, hogy sebezhetőnek tűnsz-e. Pont a szürke kisegerekre mennek, akikből kinézik, hogy nem fog merni szólni. Ha önbizalmat sugárzol, nagyobb eséllyel kerülöd el őket.

Nekem ilyenem szerencsére nem volt, de egy netes "rajongóm" már igen, és elég idegtépő. Örülj, ha sosem volt ilyenben részed.

2016. máj. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg hülye kérdés :D


Önbizalmad nagyon semmi, és nem is tudod hogyan szerezz magadból.

Hagyj fel a külvilágnak való megfelelésből! Ez a te legnagyobb bajod szerintem! :)

Foglalkozz magaddal, a lelkeddel, hogyan lehetnél magabiztosabb! Ismerd meg a benned zajló folyamatokat, mire van szükséged, ezek milyen érzéseket váltanak ki belőled, mit szeretnél.. :)

Pl. most amikor rádöbbentél még egy számodra legalja ember sem tekint rád nőként, akkor szomorúnak érezted magad, mert úgy gondolod ebből szerezhetnél önbizalmat, akkor biztos másnak is tetszenél. Nyilván az önbizalom az magunkból ered, nem szabad közrejátszania külső eseményeknek :) ezt is vedd észre :)

2016. máj. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!